PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785072}

Meandry uczuć

Cesur Ve Güzel
7,5 620
ocen
7,5 10 1 620
Meandry uczuć
powrót do forum serialu Meandry uczuć

Super telenowela!

ocenił(a) serial na 8

Bardzo ciekawa i fajna telenowela. Moim zdaniem jedna z najlepszych telenowel tureckich jakie oglądałam. Super obsada szczególnie Tuba (Suhan) i przystojny Kivanc Tatlitug (Cesur).

ocenił(a) serial na 5
iza_mielecka

A moim zdaniem jeden z gorszych tureckich seriali. Aż 7 innych było o wiele lepszych. Ponadto Tuba mi się nie podoba, a Kivanc ? Raczej tak, to rzecz gustu, ale wielu tureckich aktorów jest od niego przystojniejszych.

ocenił(a) serial na 8
AnkaJ_3

Mi osobiście bardzo się podoba. Oczywiście każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie były lepsze seriale np. "Wspaniałe stulecie", "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem", "Sezon na miłość" i "Królowa jednej nocy" ale ten też jest bardzo dobry.

AnkaJ_3

Oczywiście że były już lepsze Tureckie seriale - Ale w swoim gatunku (dramat obyczajowy) jest całkiem dobry, co do aktorów to są gusta i gości ale z tego co czytałem to kobiety wzdychają do aktora grającego Kemala .

ocenił(a) serial na 7
iza_mielecka

jestem facetem, ale serial mi się podoba. typowa telenowela - nie widziałem 10 odcinków z rzędu a później bez problemu pokapowałem się o co chodzi:) Ale Cesur, Jahide i Korhan są beznadziejni. Szukają albo zwady allbo się rozczulają nad sobą.... Tahsin i Ryza za to wyrastają na bohaterów z charakterem. Coś się dzieje za ich sprawą :) I Bulent jest jeszcze taki cichy, nieodkryty.

ocenił(a) serial na 10
Mauna_Kea

Dla mnie ten serial był najlepszym tureckim serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones