PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566973}

Melissa i Joey

Melissa & Joey
6,7 4 320
ocen
6,7 10 1 4320
Melissa i Joey
powrót do forum serialu Melissa i Joey

druga część 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8

czy w Polsce były puszczane odcinki sezon trzeci odcinek 17+?
Ostatni odcinek jaki widziałam na Comedy Central Family to ten świąteczny, a nawet nie było drugiej części odcinka 15 z
wyjazdu do domu Joe.
potem serial leciał już od początku.
Czy ktoś widział resztę w telewizji?

Gabi_Gab

II część odcinka gdzie Joe i Mel byli u jego rodziny był emitowany kilka razy. CCF skończyło emitować ten serial właśnie na tym odcinku jak do Mel przyszedł jej były.

Gabi_Gab

Na necie są dalej odcinki całego 3 sezonu ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć do nich polskich napisów, chyba obejrzę po angielsku. Jakby ktoś miał polskie napisy to dajcie znać ;)

Katatonika

niestety nie ma polskich napisów.

ekoderka

Mam problem z tymi odcinkami bo od ok 7 odc sezonu 3 oglądam powtórki nie wiem czemu, a patrzę na necie. Nie zależy mi na napisach.

Katatonika

a gdzie mozna znaleźć drugą cześć 3 sezonu online? Nie zależy mi na polskich napisach, może być w oryginale. Chciałam pooglądać a nigdzie nie mogę znależć :(

karo_16_10

Jest strona z wszystkimi seriami na necie:)

Visionbios

ostatnio znlazłam jakąś stronę z serialami i teraz nadrabiam trzeci sezon :)

Gabi_Gab

Od 17.11 będą puszczać dalsze odcinki 3 sezonu na Comedy Central Family

weronica20

Nie będą tzn. nie puszczają :/

Alee

Właśnie wiem i się bardzo rozczarowałam bo w programie tydzień wcześniej było zaznaczone, że ma lecieć ale najwidoczniej się rozmyślili:(

weronica20

Na początku podchodziłem sceptycznie do tego serialu, ale wciągnął mnie i za każdym razem się zastanawiałem co dalej z nimi.

ocenił(a) serial na 7
ulifont

Na wikipedii przeczytałam, że wezmą ślub na koniec 3 sezonu :)

Ania20212

a to ci dopiero, teraz czekać aż za 10 lat comedy central przetłumaczy 3 sezon

ocenił(a) serial na 10
Gabi_Gab

Od 02.10.2017r. Comedy Central Family o godz. 20.00 i 20.30 ma puszczać po 2 odcinki serialu. Miejmy nadzieję, że w końcu puszczą wszystkie sezony i wszystkie odcinki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones