PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105183}

Melrose Place

6,6 1 680
ocen
6,6 10 1 1680
Melrose Place
powrót do forum serialu Melrose Place

Tak się zastawiam skąd taka nagła zmiana w postaci Michaela w drugim sezonie. W pierwszym widzimy go jako kochającego, przykładnego męża, dobrego przyjaciela i ogólnie dość przynudawego gościa. A od czasów pojawienia się Kim jego osoba ulega zmianą, zaczyna być zimnym sukinsynem, który co rusz zdradza kolejne partnerki, jest szorstki dla znajomych i potrafi w imię osiągnięcia celu nawet zabić.
Od tego czasu sam serial też zaczął przechodzić w transformację beznadziejnej opery mydlanej, gdzie każdy z każdym każdego zdradza.
Dlatego też 4 sezon był moim ostatnim z MP, ile można bazować na podobnym schemacie?

Azad

W sumie Kim pojawia się już w pierwszym sezonie, pierwszy raz widzimy ją nawet w jednym z pierwszych odcinków. Ogólnie jak teraz czasem zerkam na 1 sezon na CBS Drama to też zachodzę w głowę co się stało z tym dobrym druhem, dbających o wszystkich konserwatorem, lekarzem, troskliwym mężem itd. Kawał gnoja się z niego później zrobił...

P.S. Dobrze, że nie dane ci było oglądać ostatniego sezonu MP, toż to już zupełne s-f...

ocenił(a) serial na 8
valonna

Jestem dopiero pod koniec 4 sezonu i mam pytanie. Wiem juz,ze ozenil sie z Jane, Sydney, Kimberly ( 2 razy) ale na filmweb widze jeszcze 2 Panie Mancini. Czy to tez jego zony czy jakas rodzina??

rachel20

Kimberlly Show Mancini grana przez Marcie Gross to byla jego druga zona co zmarla w trzecim lub czwartym sezonie (dokładnie nie pamiętam) na raka był jeszcze zwiazany z Sydney pozniej zwiazala sie z Craiegiem Fildem a ostatnia Mancini to jego siostra na koncu byla jeszcze Megan w 6 ,7 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Dzieki. Jestem wlasnie na poczatku 6 sezonu i siostra juz jest. Szkoda ze Sydney zginela. Moja ulubiona postac razem z Amanda oczywiscie

rachel20

Tak samo uwielbiam Amande natomiast najmniej lubiłem Allison nie wiedziała czego chciala wsumie najnudniejsza postac wogóle.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Oj tak! Caly czas czekalam,zeby w koncu zniknela z tego serialu. Od samego poczatku nie moglam jej zniesc.

rachel20

Dopiero bylas na 4 i juz na 6 szybko ogladasz .Sydney tak samo była świetna .

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones