PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001512}
7,5 168
ocen
7,5 10 1 168
Mental
powrót do forum serialu Mental

Polsat ostatnio kupuje gotowe wersje seriali ,tłumaczy na polskie warunki po czym daje do realizacji spółce ze swojego holdingu

Amfios

Obejrzałem kawałek fińskiego na YT i były identyczne sceny wiec kupiony.

miarara

Ja się w fiński wciągnęłam - jest z napisami w wersji angielskiej, polskiego nie kupuję - obejrzałam odcinek i jakoś nie czuje tych dwóch lat pracy, żeby odpowiadał moim gustom - ale to moja osobista ocena!

JOANNA108

Polecam spróbować się przemóc i obejrzeć kilka kolejnych - to naprawdę serial wart uwagi i chyba najlepsza zagraniczna wersja fińskiego formatu, jaka do tej pory powstała.

Amfios

Napiszę w odpowiedzi jako producent TFP. To świetny serial, którego wersje zostały zrobione już w 6 innych krajach. To gorący temat. A nad serialem pracowaliśmy prawie dawa lata, żeby odpowiadał polskim realiom, żeby był ciekawy dla Polaków. Pracowała przy nim świetna młoda ekipa pod wodzą Kordiana Kądzieli - nazwisko tego reżysera trzeba zapamiętać, bo za chwilę zaczyna swoje dwa pełne metraże. Gorąco polecam obejrzeniu Mental na Polsat Box Go.

nowakowska_marta_997

Ja nie neguję waszej pracy, tylko decyzje tych na górze w wieżowcu Polsatu - „Pawiem narodów byłaś i papugą” – tak Juliusz Słowacki krytykował w 1839 r. polską skłonność do naśladowania zagranicznych mód i wzorców.

nowakowska_marta_997

Czemu nie dają od razu na głównym Polsacie ? Napewno zyski z reklam byłyby większe niz z tego vod. A tak to premiera vod = premiera piracka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones