PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 889
ocen
7,8 10 1 62889
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

z odcinska na odcinek wygląda coraz starzej, upodabnia się do postaci besti z komiksu x-man http://media.screened.com/uploads/0/8681/506472-beast_poster.jpg

Muhomorniczy

ależ pije jak najbardziej, zwłaszcza herbaty:)

Muhomorniczy

I tak wlasnie ma byc :) w serialu PJ jest zmeczony i wyczerpany ciaglym rozmyslaniem i laczeniem faktow, nieprzespane noce etc. Stad ten wyglad dodaje realizmu jego postaci :)

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

bo to jest na potrzeby roli, w rzeczywistości wygląda dużo młodzej

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

nobo lizbon wyskoczyła zmarszczka miedzy oczami to nosi grzywke

ocenił(a) serial na 8
Muhomorniczy

a van pelt jusz nie próbuja tuszowac szerokich pleców rozpusczonymi włosami za wszelkom cene

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

no bo widzisz Simona postarzają a kobiety odmadzają , brak równouprawnienia w tym serialu . Mówiąc poważnie to ciągle uśmiechnięty i czarujący Patryk nie byłby wiarygodny w swojej krucjacie przeciwko Red Johnowi

ocenił(a) serial na 7
Muhomorniczy

Przesadzasz, to facet z krwi i kości, a nie dmuchana lala. ;]

użytkownik usunięty
milkaway

Dmuchana lala?

ocenił(a) serial na 7

Niom, dmuchana lala ma gładką hm, skórę. ;]

użytkownik usunięty
milkaway

Aaaaaaa! Rozumiem Emilka. ;) No to prawda ma gładką skórę, ale tyko wtedy jak się ją napompuje. :)

ocenił(a) serial na 7

Fakt, ale po co komu sflaczała dmuchana lala? ;]

użytkownik usunięty
milkaway

Ja nie mogę znowu się dałem zrobić.Już nic nie będę pisać. :)

użytkownik usunięty

sflaczała dmuchana lala ;D - hahahahahaa

ocenił(a) serial na 7

To posłuchaj sobie muzyki. Ja od wczoraj mam obsesję na punkcie tej piosenki - http://www.youtube.com/watch?v=5HbbgmELArE

użytkownik usunięty
milkaway

No dobra.Zawsze mogę posłuchać. :)

użytkownik usunięty
milkaway

Tego typu muzykę też lubię, ale też sporo gatunków muzy słucham. :D

ocenił(a) serial na 7

Też różnych słucham, ale najwięcej popu czy też synthpopu. A nie cierpię jedynie metalu. ;]

użytkownik usunięty
milkaway

:) Fajowo ja podobnie.

użytkownik usunięty
milkaway

Muza może być. ;)

użytkownik usunięty
Muhomorniczy

No co dziwisz się.Starość każdego dogoni. ;)

ocenił(a) serial na 8

no 43 lata to nie starość, dla mnie wymięta twarz powinna robić się od 50 a właśnie Simon wygląda jak Clooney który ma 52. niedobrze,niedobrze

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

bo Clooney używa botoksu jak zresztę prawie wszyscy w Hollywood powyżej 40 roku życia, a jak Ci mówię, że Baker na żywo wygląda lepiej niz na ekranie to mi należy wierzyć :)), niektórzy wiedzą czemu.

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

no teraz wierze,myślałem ze to joke, postarzają go, no cuż itak jest spoko, ja bym go chętnie zobaczył w roli psychopaty

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

a on zagrał w serialu Smith takiego psychotycznego maniaka broni, no i w filmie ( tylko, że wg. mnie ten film to jest szmirowaty) Not Forgotten zagrał w scenie morderstwa. Całego filmu nie widziałam bo nie lubię takiej konwencji, ale widziałam na tyle by stwierdzić, że Baker grał bardzo dobrze, aż szkoda go na taki kiepski film.
A seryjnego mordercę zagrał też w filmie The Lodger, no a już typowego psychopatę w takim filmie z 1998 r Judas Kiss

Muhomorniczy

To ciekawe co piszesz, bo oglądając ostatnie odcinki też pomyślałam, że coś jest na rzeczy. Ciężko uwierzyć w jego alkoholizm, więc stwierdziłam, że trochę utył. Jednak naoczni świadkowie:) twierdzą, że wcale nie. Zostaje więc pociąg do kieliszka lub mógł przyjmować jakieś leki (przynajmniej tak mi się wydaje, że są leki powodujące taki efekt). Od starości raczej twarz nie puchnie.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Możliwe, że po prostu mniej spał, bo miał więcej obowiązków albo grał równolegle w jakichś innych produkcjach itp. i dlatego okresowo mógł wyglądać gorzej ze zmęczenia, a odcinki musieli nakręcić wtedy, kiedy były zaplanowane.

Natomiast mnie nie wydaje się, ze Patrick gorzej wygląda w ostatnich odcinkach sezonu.

Właśnie gdzieś po środku sezonu, jak dla mnie, wyglądał momentami gorzej, ale to uważam, że dlatego, że specjalnie gorzej go charakteryzowali. Jakimś cudem w odcinkach z Lorelei, zauważcie, Patrick zawsze wygląda pięknie, a np. w odcinku, w którym chcieli go skontrastować z agentem Manzinim, który startował do Teresy, wyglądał gorzej niż kiedykolwiek.

W ostatnim odcinku 5x22 moim zdaniem Patrick wygląda bardzo dobrze. Oczywiście wtedy, kiedy jest pokazane, że nie spał tydzień, i że martwi się i jest w dużym napięciu itp., to to widać po nim, bo musi być zachowany realizm, ale nie ujmuje mu to w żaden sposób urody, ani tego błysku w oczach. A w ostatniej scenie z odcinka 5x22, to Patrick moim zdaniem wygląda jak w swoich najlepszych momentach serialu ever (jak tak stoi na tle okna). :)



nastasja_filipovna

To prawda, że zmęczenie i brak snu nie sprzyjają korzystnemu wyglądowi. Mam nadzieję, że jest właśnie tak jak napisałaś, ponieważ inne opcje są zbyt niepokojące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones