PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 876
ocen
7,8 10 1 62876
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

Koniec

ocenił(a) serial na 10

Cholernie, ale to cholernie będzie mi brakowało tego serialu. Chociaż czułem znużenie czasami, tak teraz będzie mi brakowało tej atmosfery...

ocenił(a) serial na 8
Mytherios

Podobno siódmy sezon nie musi być ostatnim. Podobno planują kontynuację ale na innej stacji telewizyjnej. Wszystko zależy od tego czym będzie się teraz zajmował Simon Baker.

PS. Zwróć uwagę, że ten rzekomo ostatni odcinek kończy się jak zwykle słowami "stay tuned for our next episode" - nie brzmi jak słowa do ostatniego odcinka całego serialu.

skt84

Cóż, na streamie na żywo, nie było "stay tuned for our next episode". Juz o tym dyskutowano, podobno jest tylko przy niektórych wersjach ściaganych z netu.

ocenił(a) serial na 8
Sytia

http://cartermatt.com/153913/the-mentalist-season-8-is-it-actually-possible-brun o-heller-says/
http://naekranie.pl/aktualnosci/mentalista-8-sezon-mozliwy-ale-w-innej-stacji

Ja tam bym się ucieszył gdyby była kontynuacja, nie wyklucza też tego Bruno Heller, co będzie to będzie.

ocenił(a) serial na 9
skt84

Baker we Francji, gdzie szał na punkcie Mentalisty jest największy, powiedział w TF1, że skończył z rolą definitywnie i o ile nie wierzę nigdy w 100%, w to co słyszę, czy czytam w mediach to zdaje mi się, że akurat tam, bardziej sensowne dla niego było zostawienie nadziei widzom. Skoro powiedział, koniec, w Paryżu, a lukratywne kontrakty reklamowe ma stąd, to raczej jest finito. Mnie się podoba tak jak jest, niech już nie kręcą dalej, trzeba wiedzieć kiedy skończyć.

ocenił(a) serial na 10
Sytia

Właśnie ja przy swojej też miałem, że stay tuned. Chciałbym jeszcze Mentalistę, strasznie mi żal.

ocenił(a) serial na 8
skt84

Też momentami miałam dość, Jane mnie wkurzał, Teresa mnie irytowała a teraz jakoś tak smutno, że koniec. A już najbardziej żal mi Cho - uwielbiam gościa!

Mytherios

Mogliby kręcić dalej, ale pod innym tytułem i np. o losach Cho i nowej ekipy :D bo odgrzewanie Mentalisty z Bakerem może nie wyjść na dobre serialowi

ocenił(a) serial na 9
Phony

To byłby spin-off raczej, tak jak teraz Better Call Saul, co ma związek z Breaking Bad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones