PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 889
ocen
7,8 10 1 62889
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

Durne, nielogiczne, powtarzałem sobie tą scenę dzisiątki razy i dalej nie wiem czemu doświadczona i wyszkolona agentka Lisbon nie obezwładniła młodej, wątłej dziewczyny, kiedy ta odłożyła broń tylko dała się posłusznie zakuć w kajdanki. Widziała przyszłość, wiedziała, że w ostatniej chwili wpadną agenci z ratunkiem i nie pozwolą spalić jej żywcem. GŁUPIE, GŁUPIE, GŁUPIE ! Nie ma innego wytłumaczenia, podobały mi się pierwsze 2 sezony ale na razie trójka to schematyczna tragedia i nieunikniony rozpad, obejrzę do końca bo widzę, że odcinek 24 jest najlepiej oceniany i to tylko trzyma mnie przy tym serialu no i oczywiśćie Patrick Jane - chociaż już nie jest tak fenomenalny jak w 1 i 2 sezonie.

To jest scena o której pisałem ! Wstyd panie reżyser bardzo niechlujnie, wygląda jakby ktoś kręcił to na odwal. Wracam po rocznej przerwie do mentalisty i nie tego się spodziewałem. Liczę, że w pózniejszych odcinkach się rozkręci.
http://www.youtube.com/watch?v=1GdToJ0b6_A

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

Za dużo cs i tego typu gierek, skąd wiesz, że w wyniku walki ona nie złapała by za broń i nie zabiła Patrica albo nawet i Lisbon ?

ocenił(a) serial na 7
fllaczek

To na pewno była lepsza opcja niż dać się kajdankami przypiąć do rury w rezultacie zostać bezbronną. Nie szukaj wyjaśnienia bo to jest po prostu nie logiczne.
Co oznacza CS ? (- nigdy nie grałem w gry), raczej za dużo logicznych kryminałów, które wyrobiły mój kryminalny gust Siedem, Revanche,Memento, Following, Departed, Chaser, Yellow Sea, Akmareul boatda,Słodko-gorzkie życie etc. Gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

Nie wiem, czemu uważasz za lepsze ? Lisbon miała ją zaatakować ? A skąd ona mogła wiedzieć czy ona nie miała przy sobie jakiegoś noża czy może broni ? Miała zaryzykować życie Patrica i swoje ?
Ja wiem, że Ty pewnie poszedłbyś w pojedynkę na osobę, która jest uzbrojona i ma Twojego przyjaciela jako zakładnika, ale to nie oznacza, że wszyscy tacy są.

ocenił(a) serial na 7
fllaczek

Najlepsze jest to, że Lisbon odcinek lub dwa wcześniej obezwładniła byłą dziewczynę swojego kochanka która się na nią rzuciła z nożem, więc jak widzisz mamy tu pewną niekonsekwencje z działaniach.

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

No tak.. podobne sytuacje. Co innego jak ktoś już Cię atakuję, a co innego jak byłeś wcześniej obezwładniony i wprowadzony w podziemia gdzie jest Twój przyjaciel a koło niego jakiś trup.
Jak ona zaatakowała Lisbon tym nożem to myślisz, że by się nie broniła ?

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

To jest dokladnie to czego mozna sie spodziewac po serialach z nizszej polki : brak logiki(nie mowie akurat o tej sytuacji tylko ogolnie) , schematy, koncowy happy end aka tryumf sprawiedliwosci , nie wiem skad twoje zaskoczenie?

ocenił(a) serial na 7

bo serial miał dobre momenty i nadal uważam, że jest w nim potencjał, a pisząc w nim mam na myśli głównego bohatera

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

Obejrzałam tą scenę dokładnie i faktycznie muszę Ci powiedzieć, że masz trochę racji. Lisbon faktycznie miała sposobność, możliwość i pewnie nawet szanse na powodzenie ataku na tą dziewczynę. Tylko trzeba też pamiętać o tym, że nie miała przy sobie broni. Wziąć pod uwagę to, co powiedział fllaczek, żę wryzykowałaby nie tylko swoim życiem a broń leżała w pobliżu. Może to miał na myśli reżyser? Szlachetność Lisbon? Przecież pojawiają się już takie rzeczy w serialu. Nie mniej masz rację, jeśli takie było założenie powinni to lepiej nakręcić, tak żeby było jasne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones