PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31034}
7,6 9 305
ocen
7,6 10 1 9305
Merlin
powrót do forum serialu Merlin

na alledrogo są DVD ale bez polskich napisów, a na necie po wpisaniu słowa "Merlin" wyskakuje mi tylko ten beznadziejny serial "Przygody Merlina".
Hallmark w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął z listy moich kanałów na kablówce. Szkoda, bo robili rewelacyjne filmy średnio i niskobudżetowe. "Merlin" "Kleopatra" "Złote runo" - bardzo dobrze się to oglądało i chętnie do nich wracałem.

ocenił(a) serial na 7
zonk_2

"Przygody Merlina" nie są beznadziejne. Ale czynienie z nich na siłę serialu familijnego strasznie niszczy potencjał dobrze dobranej obsady.
A "Merlin" z 1998 r. jest dostępny na YouTube. Przynajmniej do momentu wejścia w życie ACTA. Mam nadzieję, że tego unikniemy.

ocenił(a) serial na 10
theodorebagwell3

dzięki za info, muszę poszukać : )

zonk_2

wiecie z kąd można go pobrać bo szukam i nic ale z lektorem potrzebuje ?

ocenił(a) serial na 10
HOLBERTUS11

Jest na pewnym serwisie małego gryzonia, a tytuł sugeruje że po polsku.

geniusm

tera już wiem / chyba jedyny serwis na jakim znalazłem ten film / teraz ciężko jest zdobyć jakiś starszy film , ale udało się ;)

HOLBERTUS11

bestplayer . tv oczywiście bez spacji, z lektorem. Sporo filmów jest w tym serwisie, również starych.

myszszata

znalazłem nawet z lektorem , ale nie pamietam gdzie , całość bo chyba było podzielone na 2 lub 3 część ;)

ocenił(a) serial na 8
HOLBERTUS11

Ja mam ten film w 2 częściach, z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones