PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31034}
7,6 9 305
ocen
7,6 10 1 9305
Merlin
powrót do forum serialu Merlin

A patrząc na koszt wykonania/ jakość to najlepszy. Rewelacyjna gra aktorska, scenariusz, obsada, muzyka - absolutna klasyka gatunku. Nie mylić z "kontynuacją".

ocenił(a) serial na 10
spoxgreq

Sądzę dokładnie to samo, jak na film fantasy z tak małym budżetem, to jest po prostu rewelacja. Oglądałem kilka razy i szczerze mówiąc, za każdym razem jestem zachwycony. Nawet podniosłem mu notę z 9/10 do 10/10... :)

ocenił(a) serial na 10
Sacharov

tez uważam, że jest świetny, nie tylko ze względu na obsadę, ale też za to, że ten film jest głęboki i nieprzewidywalny i ukazuje człowieka jako podporządkowanego siłom natury

spoxgreq

"Jeden z najlepszych filmów fantasy ..." odwazna teza, ale kto wie czy nie trafna. że też znalazłem taką perełke na filmwebie, nie oglądałem tego filmu Bóg wie ile czasu...:) warto sobie odświeżyć bo to jeden z lepszych w swoim gatunku.

użytkownik usunięty
RealKalps

Eee chyba tylko ja go skrytykuje. Nie podobał mi sie..Wydawał mi sie taki sztuczny i dziwny...Ale może dlatego że obejrzałam go po zobaczeniu 3 sezonów Przygód Merlina które uznałam za genialne..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones