PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31034}
7,6 9 299
ocen
7,6 10 1 9299
Merlin
powrót do forum serialu Merlin

Po około 10 latach od ostatniego seansu, postanowiłem sobie przypomnieć tę telewizyjną produkcję. I przyznaję że nadal robi wrażenie - choć momentami robi się z "Merlina" zbytnie romansidło. No ale co kto lubi. To prawdziwa perełka wśród produkcji fantasy. Fakt że efekty momentami rażą sztucznością (smok, gryfy) ale znajdźcie mi drugiego reżysera, który zbierze taka plejadę gwiazd i zrobi równie imponujący film za tak niską sumę!

Polecam

ocenił(a) serial na 9
atique

Kwestia epoki. Mi gryfy podobały się bardzo, a smok... Jeśli porównamy go z tym naszym z Wiedźmina, to wychodzi po prostu niebo a ziemia. Piękny. Ładniejszy nawet niż Eustachy z "Powrotu Wędrowca do Świtu". Jeszcze lepszy jest sposób w jaki Merlin z nim sobie poradził. Zapadająca w pamięć, dynamiczna scena, jakiej próżno szukać w dzisiejszym kinie.

Film rzeczywiście wspaniały, zrealizowany pomysłowo, można by rzec artystycznie (Mab i jej królestwo). Romansidło? Takie już są te legendy, pełne księżniczek i rycerzy, w każdym razie, mimo licznej konkurencji obraz broni się.

ocenił(a) serial na 10
atique

Wczoraj obejrzałem po latach. Film ma 20 lat i dalej świetnie się go ogląda. Pomimo że nieliczne efekty specjalne dawno zapuściły brodę, opowieść dalej wciąga i urzeka magicznym klimatem. Wszystko dzięki świetnym aktorm i ciekawie rozpisanym postaciom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones