PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771376}

Mgła

The Mist
5,5 11 255
ocen
5,5 10 1 11255
Mgła
powrót do forum serialu Mgła

Od czasów Breaking Bad można zauważyć w serialach ten sam typ kobiety: upierdliwa, wkurzająca, mająca pretensje o nic. Nie inaczej w Mist, jestem dopiero po 1 odcinku, a już w 10 minucie miałem ochotę ją wywalić przez okno.
Sam serial zapowiada się ciekawie, chociaż gra aktorska trochę kuleje (a jest to poważna sprawa jeżeli ja to widzę :) ). Niemniej uważam to za sprawę 1 sezonu i liczę, że dalej będzie tylko lepiej

ocenił(a) serial na 3
Pshybysz

masz racje, ale ten serial ma większy problem, bo praktycznie wszystkie postaci są irytujące, z Adrianem na czele...

Herushingu

A ta postać ma niesamowity potencjał

ocenił(a) serial na 3
NASAoverhorizon

i co z tego? nie zmienia to faktu, że za każdym razem gdy go pokazują mam nadzieje, że spotka go powolna i bardzo bolesna śmierć...

ocenił(a) serial na 2
Pshybysz

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem, że wszyscy biegają z tą samą miną przez dotychczasowe 3 odcinki. Mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie lepiej, bo sama fabuła naprawdę mnie ciekawi.

matteom5

Doczekaj 8 odcinka...

matteom5

To poczekaj aż skończysz sezon i się dowiesz że już nie będzie innych sezonów bo wycofali serial z produkcji :-)

ocenił(a) serial na 2
evqa92r

Wiem, szybko dokończyłem całość i żałowałem, że w ogóle się za ten serial zabierałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pshybysz

Niestety ale podzielam twoją opinię , właśnie kończę oglądać inny serial nextfixa "Atypowy" i jest podobnie ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Pshybysz

To jest tak zwany archetyp żony głównego bohatera.
ZAWSZE musi być najbardziej wkurzającą postacią ;d

Pshybysz

Dobrze myślę że geyek przeleciał ta młoda zgwałcona żeby wina spadła na tego slodko-pierdzacego footbaliste :) i daje sobie głowę uciąć że zastrzeli go stuknieta matka zgwalconej, później będzie miała wyrzuty sumienia i pojedzie na terapię do psychologa :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pshybysz

Już wyjaśniam - te postać wywalczyły sobie feministki i jej obecność jest zagwarantowana prawnie, zgodnie ze standardami "równych szans". Mówiąc krótko, ta postać kobieca reprezentuje feministki w showbiznesie.

Pshybysz

Taka jest większość kobiet w realu, a serial tylko naśladuje życie

Cryptlord

dokladnie.

ocenił(a) serial na 3
11lopez

biedni, skrzywdzeni chłopcy :D

KROPKA

dzięki za potwierdzenie.

Pshybysz

A jak mają przedstawiać kobietę niby?

użytkownik usunięty
Pshybysz

Gra aktorska TROCHĘ kuleje? Ona POTWORNIE kuleje!

Pshybysz

ogladales w ogole breaking bad ze zrozumieniem? Bo chyba nie, co jak co ale pretensje skyler sa bardzo sluszne.

ocenił(a) serial na 4
dragonmen32

Mam podobne zdanie. Kiedy pierwszy raz oglądałam Breaking Bad Skyler mnie strasznie wkurzała. Ale ponieważ uwielbiam ten serial, obejrzałam go jeszcze dwa razy i zupełnie zmieniłam zdanie. Bo co ona właściwie miała zrobić, jak się zachować? Powiedzieć- och, jesteś teraz bandytą, jak miło. Chodź pójdziemy na spacer do parku...

tarika68

upierdliwa i wkurzajaca moze i byla ale twierdzenie, ze miala pretensje o nic to mnie nic bardziej nie triggeruje xD juz w pierwszym sezonie walt oszukal ja pare razy nic dziwnego ze stracila do niego zaufanie. A i tak z poczatku posadzala go jedynie o romans, jedyny zgrzyt to kiedy zdradzila walta z tedem ale ona chciala w ten sposob wymusic aby walt sam poprosil o rozwod.

ocenił(a) serial na 4
dragonmen32

Dokładnie

Pshybysz

głupi serial, mamuśka wini tatusia o wszystko, "idealna" córeczka, która wygląda jakby była jedyną na świecie osobą skrzywdzoną przez los, 16(15)latka czytająca 12(11)-latce bajkę o sowie, bo 12(11)-letnia dziewczyna nie umie sama czytać, co to za "aktorzy" do diabła, co to ma być?!!??!?!?!?

Pshybysz

Widzę że co do BB nie tylko ja nienawidzę postaci skyler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones