Miłość, śmierć i roboty (2019)
Miłość, śmierć i roboty: Sezon 3 Miłość, śmierć i roboty Sezon 3, Odcinek 9

Jibaro

17m
7,4 2 309
ocen
7,4 10 1 2309
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum s3e9

Brzydki odcinek

ocenił(a) serial na 6

Przyśpieszyć czas o jakieś 10-20%, zrobić masę ujęć takich za które się oblewa w szkole filmowej. Narobić masę niesprecyzowanych dźwięków z których wiele w ogóle nie jest zsynchronizowanych z obrazem. Spodoba się małej cząstce kinomanów i tyle. Reszta albo nie dotrwa do końca, albo będzie się męczyć.

sontagwoj

Reszta chyba nie przeczytała tego, co napisałeś i nie wie, że ma im się nie podobać. Noty, jak na razie, ten epizod ma wysokie (nie tylko na tym portalu).

ocenił(a) serial na 6
dweezil

Przeciętne. Środek stawki serialu.

sontagwoj

Na IMDb ten epizod ma 8.1/10 przy ponad 5k ocen, więc zdecydowanie powyżej średniej.

ocenił(a) serial na 6
dweezil

Masz rację. Powyżej średniej, choć ciągle nie top serialu. Nie mniej mi kompletnie nie podszedł odcinek.

ocenił(a) serial na 6
sontagwoj

"zrobić masę ujęć takich za które się oblewa w szkole filmowej." oj chyba ktoś oblał i go dupka piecze.

ocenił(a) serial na 7
sontagwoj

https://www.youtube.com/watch?v=WfvvgWThkf8

ocenił(a) serial na 6
PoppinTom

Heh, rzeczywiście głupio napisałem. Dzięki za link, jakby było można usunąłbym komentarzem. Nie mniej bardzo nie podchodzi mi ta animacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones