PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013231}
2,9 1 117
ocen
2,9 10 1 1117
Miłość, seks & pandemia
powrót do forum serialu Miłość, seks & pandemia

Jest Pan znakomitym DOKUMENTALISTĄ!Obejrzałam ten..REALNY wycinek naszej współczesności,z uśmiechem,mając w pamięci rażąco niską notę tutaj!CO WAM SIĘ NIE PODOBA W TEJ HISTORII KILKU HISTORII?Ten serial to DOKUMENT FABULARYZOWANY,z udziałem profesjonalnych aktorów! Przy czym jechanie po Rozenek jest bezpodstawne,bo istnieją dziś aktorki PO AKADEMII TEATRALNEJ,które jej do pięt nie dorastają!I mówię to ja,niespecjalna jej miłośniczka!Tak więc Vega odwzorował realną rzeczywistość jaka ma dziś miejsce i ten poziom jaki współczesne społeczeństwo reprezentuje,przy czym..aktorzy są jeszcze ZBYT SZLACHETNI by oddać realia!No;może z wyjątkiem więżniów w celi!Najbardziej się uśmiałam z pani feministki,której niezbędna była "KARUZELA" zachowań jej mężczyzny,granicząca u niej z masochizmem!Kulturalny,szanujący ją partner-jej nie satysfakcjonował i wręcz ją nudził!Chyba Vega..obnażył prawdziwą twarz feminizmu!:-)))Baaardzo mi się ten serialik podobał,bo jest bezpardonowy w obnażaniu współczesnych ludzkich zachowań,zarówno żeńskich jak i męskich!Komu się nie spodobał?HIPOKRYTOM!:-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones