PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=383906}

Miłość jak czekolada

Dame Chocolate
7,6 368
ocen
7,6 10 1 368
Miłość jak czekolada
powrót do forum serialu Miłość jak czekolada

Z kim według was powinna związać się Rosita Amado i dlaczego.

Według mnie z Angelem Perezem, bo on jako jedyny ja kochał nawet jak była brzydka i od zawsze. Razem mogliby stworzyć ciekawy duet.

Mu_erte

Ja się z tobą nie zgadzam Angel nie kochał jej od początku zaczął udawać , że ją kocha odkąd Rosita odziedziczyła fabrykę. Moim zd Rosita najlepiej pasuje do Fabiana

katarzynakp1

Nie napisałam dlaczego . Powinna być z Fabianem ponieważ to bardzo miły , sympatyczny, rozsądny chłopak, można na nim w każdej sytuacjui polegać, nie zawiedzie się na nim Rosita, potrafi dochować tajemnicy

ocenił(a) serial na 10
Mu_erte

Angel tez udowodnił, że może na nim polegać. Zresztą zanim dowiedział się, że Voleta to Rosita wyznał co czuł do Rosity. A to, ze chce połączyć miłość z majątkiem. To przecież czysta ekonomia. A do tego jego postać jest dużo ciekawsza od postaci Bruca Remingtona.

Mu_erte

Rosita miom zdaniem powinna jednak być z Brucem. Dość fajna byłaby z nich para.Ten Angel to taki jakiś dziwny gość... Bruce to Bruce -pokazał a raczej powiedział że ją naprawde kocha a nie tylko głupio udawał.
Zobaczymy jak potoczą sie losy Czekoladki.... :D ;) Oglądamy :D

saabwagon

Takie P.S -jestem zbytnio ciekawski i ogladam Dame Chocolade na YouTub'ie :D :D ..ciekawe rzeczy idzie się dowiedzieć np. z odc. 120 czy 131 :D ...ale nie bede zdradzał :D

saabwagon

ja też oglądałam na youtube wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce Dame Chocolate (i nr jakiegoś odcinka, który chcemy zobaczyć zapraszam na mojego bloga )http://paola-andrea-rey-i-inni-aktorzy.blog.onet.pl/
http://paola-andrea-rey-i-inni-aktorzy.blog.onet.pl/

Mu_erte

Rosita miała być z Angelem, ale po odrzuceniu roli przez Ericka Eliasa zdecydowano się zrobić z tej postaci czarny charakter.

ocenił(a) serial na 8
Mu_erte

Ale głupoty, nie wierzę w to co czytam. Kochał? Chciał ją tylko przelecieć! Przecież na początku serialu prawie by ją zgwałcił gdyby nie Bruce. A późnej przyczepił się do niej jak rzep bo była bogata. Nie wiem jaka kobieta chciałaby być z mordercą i gwałcicielem, chyba tylko jakaś chora psychicznie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones