PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694752}

Choice of the Future

Mi-la-eui Seon-taeg
6,3 207
ocen
6,3 10 1 207
Mi la eui Seon taeg
powrót do forum serialu Mi-la-eui Seon-taeg

Czegoś mi brakowało

ocenił(a) serial na 5

Dosyć przyjemna dramka. Nie jest to typowa komedia romantyczna jak wyżej jest napisane. To
raczej melodramat. Bardziej smutna niż wesoła. I zakończenie całkiem inne niż się
spodziewałam. Od razu mogę napisać, że kto jest po kilku odcinkach na pewno nie będzie
spodziewał się takiego zakończenia. Trochę może to rozczarować miłośników romansów. Bo
koniec dramy to początek nowej historii, romansu o którym my się nie dowiemy.
Niby wszystko skończyło się pozytywnie, ale jednak jakiś niedosyt czułam po zakończeniu.

ocenił(a) serial na 6
Askol

Postacie były nijakie, w ogóle mnie nie obchodziło kto z kim skończy.

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

A mnie obchodzi (skończyłam 11 odcinek, więc do końca niedaleko). Prawda, że fabuła już trochę męczy, gdyby to trochę skrócić, byłoby chyba ciekawiej. Mam tylko szczerą nadzieję, że jest tak jak mówicie i zakończenie będzie inne niż to, które przewiduję od samego początku. Jeśli zakończenie faktycznie mnie zaskoczy, dam temu 2 gwiazdki więcej niż zamierzam. Początek był bardzo fajny, teraz już oglądam to tylko dla zakończenia historii.

ocenił(a) serial na 5
Askol

miałam dokładnie tak samo... niedosyt, obejrzałam - nie żałuje -ale to nie jest jedna z tych dram do ktorych kiedykolwiek wrócę ... ogolnie obejrzałam przez Yun Eun-hye bo po Goong-u mega ja polubiłam .... ale nie zachwyciła mnie ta historia... mam nadzieję że jej następna drama będzie lepsza!

aaaa i koniec... fakt - tego się nie spodziewałam....

Askol

Obejrzałam zakończenie, ponieważ kocham spoilery i nie jestem pewna czy dla takiej końcówki warto obejrzeć resztę dramy, poczułam się kompletnie strollowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones