PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694752}

Choice of the Future

Mi-la-eui Seon-taeg
6,3 207
ocen
6,3 10 1 207
Mi la eui Seon taeg
powrót do forum serialu Mi-la-eui Seon-taeg

ZAKOŃCZENIE

ocenił(a) serial na 7

Myślę, że zakończenie było bardzo dobre, no bo w tych czasach ludzie boja się podejmować zadań, których nikt sie wcześniej nie podejmował i wolą chodzić utartymi ścieżkami. Myślę, że w Korei tymbardziej. Zakończenie nie było takie jak wszyscy oczekiwali, a jeśli jest to to też sie ludziom nie podoba.
Mirae nie miała w życiu tylko dwóch opcji do wyboru: bogatego lub dłużnika. Nie musiała zastanawiać się, którego z nich wybrać, bo w życiu mamy wiele ścieżek. Nie powinniśmy robić tego, czego się od nas zawsze oczekuje a pomyśleć czego sami bysmy chcieli.
Mirae chciała się dokształcić, zacząć w zyciu robić coś innego mimo, że ludzie mówili jej, że jest juz na to za stara. Odniosła sukces w zawodzie, który pokochala i w życiu osobistym również to szczęście odnalazła.
Celem tej dramy nie był kolejny przewidywalny romansik i dlatego jest to jedna z lepszych dram. ;)

ocenił(a) serial na 10
atika

Zgadzam się z toba , ale czuje pewien nie dosyt !!
CAŁY CZAS MIAŁAM NADZIEJE , ŻE WYBIERZE JONG HWE <3
No i dlaczego ich nie zobaczyła w tym sklepie .. ~~~ale drama piękna płakałam ze 100 razy :((

youngmareezzy

też miałam taką nadzieję, to już moja kolejna drama przez której zakończenie mam niemalże zawał :) według mnie zakończenie powinno być inne, przecież w momencie gdy główna bohaterka podjęła decyzję, jej starsza wersja powinna już wiedzieć, a jej głowa zasypałaby się wtedy wspomnieniami, bez bezsensownego odkopywania starej skrzynki xD ale to tylko taka mała sprawa :)

ocenił(a) serial na 8
youngmareezzy

No nareszcie ktoś kto mysli tak jak ja ;p Jak można tak zostawić na lodzie Yong Hwa? Okropne.. Właśnie przez to zakończenie uważam ten film za taki który można obejrzeć tylko raz. Pozostała mi tylko po nim głęboka niechęć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones