PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181809}

Miasteczko Point Pleasant

Point Pleasant
7,3 562
oceny
7,3 10 1 562
Miasteczko Point Pleasant
powrót do forum serialu Miasteczko Point Pleasant

Zacznijmy od tego, że pomysł na wymieszanie motywu nadejścia Antychrysta z nastolatkową (w większej części) telenowelą jest niestety nie do końca dobry. Co więcej, większość bohaterów zachowuje się tutaj trochę dziwnie i ciężko się z którymkolwiek utożsamić. Zresztą mamy mały wybór, bo wszystko obraca się wokół Christiny i Jesse'ego. Zacznijmy krytykę od pani Antychryst, która nosi krzyżyk (sic!), po radę udaje się do księdza (sic!) i ogólnie sama nie bardzo wie czego chce. Wydawałoby się, że ktoś taki będzie chociaż pałał niechęcią do kleru wyniesioną z domu (ja wiem, że ona nie wiedziała kim jest, ale przecież była wychowywana przez ludzi, którzy nie byli fanami chrześcijaństwa, nie?). Przejdźmy dalej: Jesse. Głupek. Frajer. Owca, którą łatwo zmanipulować. Co więcej, to wszystko da się wyczytać z jego niezbyt mądrego wyrazu twarzy. Reszta postaci wypada raz lepiej, raz gorzej. Właściwie to najlepiej wypadły te negatywne: Boyd i Amber. Podobał mi się natomiast pomysł na zakończenie serialu. Ostatnie trzy odcinki pokazują, że ciężko dostrzec różnicę między sługami Szatana a jego fanatycznymi przeciwnikami. Dla samego zakończenia warto było obejrzeć te wszyskie 13 odcików. Szkoda, że cały serial nie trzyma równego poziomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones