Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 12 Miasteczko South Park Sezon 12, Odcinek 2

Britney's New Look

22m
7,5 390
ocen
7,5 10 1 390
Miasteczko South Park
powrót do forum s12e2

Odcinek 12x02

ocenił(a) serial na 10

Świetny, genialny, super!! Jeden z najlepszych odcinkow! Caly ten motyw z Britney Spears, trzeba to po prostu zobaczyc ;) Rewelacyjne zakonczenie, po prostu esencja South Park!!

ocenił(a) serial na 10
psycoma

zgadzam sie w 100% odcinek po prostu zajebisty.po pierwszym fatalnym odcinku 12 sezonu obawialem sie ze to moze byc najgorszy sezon ale po odcinku z britney mysle ze ten sezon moze byc najlepszy.

ocenił(a) serial na 10
psycoma

hmmm mnie się akurat za bardzo nie podobał. przekaz jest jak najbardziej ok ale wykonanie zbyt nieprzyjemne.

psycoma

Odcinek makabryczny i dość smutny w przekazie, ale zakończenie mnie powaliło :P

ocenił(a) serial na 10
Sharis

Moim zdaniem pierwszy odcinek sezonu 12 był bardzo dobry

użytkownik usunięty
psycoma

Odcinek świetny, ale raczej nie esencja South Park. Wykorzystano opowiadanie "Loteria" Shirley Jackson w zupełnie nowy sposób. Wbrew pozorom odcinek jest bardzo poważny, jeden z najpoważniejszych w historii serialu, a do tego wręcz ocieka czarnym humorem. Całość zaczyna się typowo, a kończ y zupełnie zaskakująco i nietypowo jak na Matta i Tray'a, ale to naprawdę kawał dobrej roboty. Odcinek 1 też był bardzo dobry. O ile 11 seria była raczej drętwa, o tyle początek 12 zapowiada się rewelacyjnie, takie całkowite odświeżenie SP. Oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dobry odcinek. Wyjątkowy, bo zamiast śmiać się, chciało mi się płakać na nim. Bo jego obejrzeniu, moja nienawiść do paparazzi wzrosła jeszcze bardziej.

ocenił(a) serial na 10
S0LTYS

beznadziejny był
south park robi sie dla mnie bardzo przewidywalny... takie tam bleeh mogli coś lepszego wymyślić tez nie lubię britney spears... ale to takie było...srednie


najlepiej pojechali JLO:D


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones