Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 16 Miasteczko South Park Sezon 16, Odcinek 6

I Should Have Never Gone Ziplining

22m
7,0 413
ocen
7,0 10 1 413
Miasteczko South Park
powrót do forum s16e6

sezon 16 odcinek 6

ocenił(a) serial na 8

nawet po 15 sezonach SP stać na świeże i bardzo dobre pomysły, jest potencjał :D

ocenił(a) serial na 8
tymbarkowy

w końcu w jakimś serialu przedstawiony został problem tego co przeżywałem dosyć często w dzieciństwie - że dużo dużo rzeczy - wg pozostałych interesujących - nudziło mnie tak maksymalnie i czułem, że się marnuję strasznie, a wtedy nie było ogólnodostępnych telefonów, odt. mp3, by czas móc mile spędzić.

W końcu gdzieś ten problem został poruszony i to w serialu, który oglądam :)

ocenił(a) serial na 10
tymbarkowy

Jak dla mnie odcinek tragiczny, nie dziwię się, że jest najniżej ocenionym na Filmwebie. Zaczął się ciekawie, ale zrobiło się z tego jedno wielkie nieśmieszne g***o, zresztą z fekaliami w roli głównej.

ocenił(a) serial na 9
tymbarkowy

Fatalny, nieśmieszny, głupi, źle zrobiony odcinek. I should have never gone watching it.

otis_tarda

i think you should have gone to school, study english a little.

ocenił(a) serial na 9
michal1337

Popisałeś się już? Poczułeś się lepiej? No to się czuj dalej.

otis_tarda

Nauczyłeś się już angielskiego? Nie? To ucz się dalej.

ocenił(a) serial na 9
michal1337

Dobra, zostawię cie z twoim trollingiem.

ocenił(a) serial na 9
michal1337

Nawiasem mówiąc, czepialski nieuku, nie rozumiejący, że czasem można poświęcić gramatykę dla dobrego brzmienia, nawet w angielskim zaczynamy zdania wielką literą.

otis_tarda

Tylko, że to zdanie wcale nie brzmi lepiej. Żartowniś z ciebie, ale szybko się domyśliłem że miałeś na myśli tytuł odcinka! Ty nicponiu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones