Miasteczko South Park
powrót do forum 12 sezonu

sezon 12 - help

ocenił(a) serial na 10

jestem po calych 11 sezonach - dotad byly one swietne ale przez sezon 12 jakos nie moge sie przebic - męcze odcinki po 10 min poniewaz sa poprostu slabe.. jestem w polowie 3 epizodu i mam pytanie czy dalej jest lepiej i warto ogladac czy poprostu odpuscic sobie ten sezonik? a jesli tak to czy 13 prezentuje wyzszy poziom?
pozdrawiam fanow Sp

ocenił(a) serial na 10
elfik_5

Over Logging; The China Probrem; Elementary School Musical;
The Ungroundable to odcinki z 12 ktore najbardziej zapadly mi w pamiec Sezon 12 nie jest slaby ale dotyka w wiekszosci trudnych problemow z ktorych raczej ciezko sie smiac. Dlatego zapewne nie ktorym nie przypadl do gostu. Polecam dac mu szanse a 13 naprawde jest wysmienita :D

ocenił(a) serial na 10
frey0527

jakos przebrnalem dalej:P odcinek w ktorym cartman mial sie bic z wendy byc niezly:)

ocenił(a) serial na 10
elfik_5

Osobiście uważam 12 sezon za bardzo. Mój ulubiony odcinek to gdy Cartman ma AIDS. Jeśli chodzi o 3 epizod to kto nie widział "Heavy Metal" nie zrozumie jazdy Kenny'ego, a kto nie zna akcji z "dopalaczami" (jest ktoś taki?), nie zrozumie go wogóle. Odcinek "Super Fun Time" jest z d..y. Jeden z gorszycg w ogóle.

Ford_Transit_Coppola

Nie ma czegoś takiego jak darowanie sobie sezoniku South Parku. Trzeba obejrzeć wszystkie odcinki nawet jeśli w czyimś mniemaniu są słabe. Zresztą rzadko się trafiają słabe odcinki SP. Szkoda swoją drogą że polscy dystrybutorzy nie sprzedają sezonów z polskimi napisami, sam bym kupił wszystkie sezony. Zresztą na pewno nie tylko ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones