PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 362
oceny
8,5 10 1 112362
8,8 31
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Wszystkie sezony Twin Peaks są na moim kanale CDA pod folderami z hasłem. Do tego 210 min wersja Ogniu krocz za mną, która przywraca 90 min scen usuniętych i lepiej wyjaśnia zawiłą fabułę.

Żeby znaleźć mój kanał, wpiszcie na CDA serial Hannibal lub Bates Motel i wejdźcie na mój profil ZAGADKA. Tam będą foldery z filmem i wszystkimi sezonami serialu (napisy lub lektor). Hasło: "twin".

Mr__Unknown

Chciałbym Ci bardzo serdecznie w imieniu nas - widzów podziękować!

Nie dość, że wrzuciłeś wszystkie odcinki "Twin Peaks" (stare i nowe) w doskonałej jakości i do wyboru w wariancie napisy lub lektor, to jeszcze dorzuciłeś fanedit łączący wszystkie zebrane i wycięte sceny z "Fire Walk With Me" - uczta kinomana :D

W dodatku przejrzałem sobie jeszcze inne Twoje materiały. Poza "Twin Peaks" zobaczyłem jeszcze na liście fanedity o historii Jigsawa, "Milczenie owiec", obie części "Sprzedawców", "Lolitę"... A w Twoich filmwebowych ocenach wysoko ocenione "Na rauszu", Przerwana lekcja muzyki", "American Beauty". Muszę Ci zatem pogratulować również gustu filmowego, kinoman z Ciebie pełną gębą :)

Robota wyśmienita, tylko tak dalej. Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) serial na 10
xobevil

Dziękuję bardzo - właśnie dla takich komentarzy warto prowadzić taki filmowy kanał ;). Wrzucam tam filmy niszowe, trudno dostępne lub dla mnie ważne. Polecam przede wszystkim fan-edity (Hannibala, Piły, Breaking Bad), gdyż z tej twórczości jestem najbardziej dumny. Pozdrawiam

xobevil

W końcu mogę pooglądać to gdzieś, dzięki wielkie za bibliotekę!

Mr__Unknown

Jesteś wielki!!!! <3

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Dziękuję!!!

Mr__Unknown

Zawsze chciałam to obejrzeć, teraz będę miała okazję, dziękuję! ❤️

ocenił(a) serial na 9
Mr__Unknown

jest na Sky, legalnie

chop

No, tylko sezony 1-3 bez filmu :)

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Aby oglądać na telewizorze, to wchodźcie na cda poprzez wyszukiwarkę internetową telewizora, a nie osobną aplikację cda wgraną w appkach telewizora

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Szkoda, że folder jest zabezpieczony hasłem.... Masakra, po co piszesz, że coś wrzucasz, skoro jest hasło założone?

ocenił(a) serial na 10
STOP_WAR

Żeby nie usunęli. Hasło jest przecież w pierwszym poście i na folderach z serialem XD. Bardziej już widoczne nie mogło być. Hasło: twin

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Ok dzięki

ocenił(a) serial na 9
Mr__Unknown

Znalazłam te foldery, ale tylko na laptopie na telewizorze nie ma folderów.

ocenił(a) serial na 9
kahora

ok mam, suuuuper!!!!! Wielkie dzięki!!!!!!!!! Jak ja tęskniłam za tym serialem :)

Mr__Unknown

Dobrodzieju, niech ci się wiedzie w tych ciężkich czasach!

ocenił(a) serial na 9
sleety

Cześć, niestety ja nie widzę nigdzie ani Twin peaks, ani rozszerzonej wersji ogniu krocz ze mną :( Czy coś źle szukam, przejrzałam wszystkie jego flmy i seriale i nie ma :(

ocenił(a) serial na 10
kahora

Oglądasz na telewizorze przez wgraną aplikcję CDA? Tak nie widać. Aby oglądać na telewizorze, to wchodźcie na cda poprzez wyszukiwarkę internetową telewizora, a nie osobną aplikację cda. Wtedy będzie widać foldery. Hasło: twin

ocenił(a) serial na 9
Mr__Unknown

Już mam!!!! Wielkie dzięki!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Mr__Unknown

Królu złoty! Dzięki Tobie wpadłam znowu na kawę do Twin Peaks. Rewelacyjnie masz to wszystko posegregowane. Ślicznie dziękuję

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Prześlicznie dziękuję!

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Wszystkie sezony Twin Peaks są na moim kanale CDA pod folderami z hasłem. Do tego 210 min wersja Ogniu krocz za mną, która przywraca 90 min scen usuniętych i lepiej wyjaśnia zawiłą fabułę.

Żeby znaleźć mój kanał, wpiszcie na CDA mt35442 lub serial Hannibal i wejdźcie na mój profil ZAGADKA / mt35442. Tam będą foldery z filmem i wszystkimi sezonami serialu (napisy lub lektor). Hasło: twin.

Aby oglądać na telewizorze, to wchodźcie na cda poprzez wyszukiwarkę internetową telewizora, a nie osobną aplikację cda wgraną w appkach telewizora. Hasło: twin.

Mr__Unknown

Jesteś wielki..... serdeczne dzieki

Mr__Unknown

Dziękuję że mogę wrócić do tego arcydzieła

Mr__Unknown

Bardzo dziękuję za udostępnienie. Nigdy nie udało mi się skończyć 2 sezonu, pierwszego już nie pamiętam a w kolejce czeka trzeci. Więc chyba obejrzę wszystko jednym ciągiem :)

ocenił(a) serial na 10
Piccolo_3

Jak skończysz sezon 2, to najpierw film Ogniu krocz za mną obejrzyj (u mnie jest rozszerzona wersja), a potem sezon 3, żeby lepiej zrozumieć. A potem jakąś analizę na youtubie polecam całości serialu ;)

Mr__Unknown

Dziękuję!

Mr__Unknown

podbijam żeby potomni widzieli i również się kłaniam w pas w podzięce, o czcigodny

Mr__Unknown

Również dziękuje bardzo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones