PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878089}

Miasto jest nasze

We Own This City
6,9 3 448
ocen
6,9 10 1 3448
7,3 3
oceny krytyków
Miasto jest nasze
powrót do forum serialu Miasto jest nasze

Jestem ciekaw odczuć innych.
Liczyłem trochę na więcej…

ocenił(a) serial na 6
InFeS

Koncertowo zniszczyli serię.. nie widzę mozliwości, zeby Ci aktorzy z tego wyszli, moralizowanie, niedopracowane postacie.. aktor grający ćpuna jak po zajęciach z silowni.. detektywi jak z serialu prawniczego czyści i schludni, i Marlo w policji na etacie? Bez jaj..

InFeS

Kompletnie nie wiem o co chodzi, czy trzeba obejrzeć The Wire, żeby kojarzyć wątki? Jestem w połowie odcinka i nic na razie nie wiadomo, mnóstwo wątków bez wyjaśnienia ;)

AKU

Mam podobne wrażenia po obejrzeniu 2 odcinków. Dużo wątków, przeskoki w czasie - trudno się w tym wszystkim połapać.

ocenił(a) serial na 6
miloszdominik

przeskoki w sumie są najgorsze, ciężko się połapać co, gdzie , kiedy

ocenił(a) serial na 1
InFeS

O czym w ogóle jest ten serial? Z The Wire nie ma nic wspólnego.

Skuter27

Nudny. Zwiastun wygladal ciekawie, ale tutaj nie wiadomo nawet o co chodzi. Ciezko to sie oglada. Zrezygnowalem

ocenił(a) serial na 3
InFeS

Słabiutko. Ledwo zmęczyłem te dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 7
WG87

Rozkręca się po trzech.

ocenił(a) serial na 7
InFeS

Trzeba przebrnąć przez pierwszy odcinek najeżony faktoidami i wyzbyć się myślenia, że to kontynuacja The Wire, wręcz przeciwnie, to odwrotność The Wire. Zamiast bystrych, dobrych gliniarzy, mamy skorumpowanych kolesi, którzy wykorzystują mundur do niecnych celów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones