PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 149
ocen
5,7 10 1 1149
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

Spora liczba wątków pojawia się w pierwszym odcinku. Ciekawi mnie czy sensownie je poprowadzą.

ocenił(a) serial na 7
holstensa

Faktycznie, zapowiada się ciekawie...

ocenił(a) serial na 6
holstensa

Jestem tego samego zdania zapowiada się naprawdę całkiem ciekawy serial co prawda z początku ilość wątków trochę mnie przyhamowała ale potem było już lepiej. Na pewno jest dużo lepiej niż w Komisji Morderstw ( zwłaszcza w kwestii dialogów które w KM były okropne ) Mam tylko mieszane uczucia co do Magdaleny Różczki szczerze mówiąc uwielbiam tą Panią głownie jako osobę... no i właśnie tu jest ten problem ze względu na jej działalność charytatywną kojarzy mi się ona tak pozytywnie że nie potrafię uwierzyć w jej ,, czarny charakter "

holstensa

Pierwsze 20 minut tragedia, potem jest lepiej, ale to się na razie słabo klei, kiepsko zarysowane postacie, jakaś intryga, tło, nie wiem może mam za wysokie wymagania, bo z zaległości oglądam The Wire - Prawo ulicy - ale od czasów Gliny nie było w Polsce udanego serialu na jakimś poziomie, który nie byłby tasiemcem, miał pewne aspiracje itd. Reżyseria to jest po prostu w pierwszych scenach istna tragedia, dialogi sztuczne do bólu, choćby w scenie rozmowy głównej bohaterki z komisarzem Szatnerem - więc składam votum separatum !

hagen_filmweb

Nic się nie klei bo brak logicznego scenariusza niestety. Totalne rozczarowanie. Liczyłam na ten serial a to nadęty pseudointelektualny gniot. Panie w rolach głównych dobrze wypadają jedynie w kolorowych gazetkach a tutaj zostaje obnażony ich brak polotu, talentu i osobowości.

mala_mini_miminkowa

W innych produkcjach z tymi paniami nie ma takiej tragedii, więc to nie jest kwestia aktorek, a scenariusza i prowadzenia postaci, czy reżyserii, serial totalnie dołuje i obok porażki artystycznej, mamy klapę finansową dla TVP.
Obejrzałem 2 odcinki i kawałek 3 - są głosy, że dalej jest ciut lepiej, ale i tak ma serialowe zaległości, a oglądanie polskich produkcji jest lekkim sadomasochizmem. Czekam jeszcze na serial Kurskiego - o Jagiellonach na wzór - Wspaniałego Stulecia - to będzie dopiero hit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones