PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 149
ocen
5,7 10 1 1149
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

w konkursie na serial przegrał z tą produkcją 3 sezon znakomitego "Gliny".

No ale "Glina" nieprawomyślnego Pasikowskiego nie ma szans w telewizji świętoy///ebliwych, klerykalnych neokomuchów, a ogólnodostępne prywatne stacje na seriale na poziomie "Gliny" nie stawiają.

jan_niezbedny0

A masz jakiś link na temat 3 sezonu Gliny? Bo jakoś ja nigdy o czymś takim nie słyszałem, ale mogę się mylić, nie jestem wszystkowiedzący. Podeślij coś o tym jak masz.

Andrzejek324

Sęk w tym, że po roku już nie pamiętam, gdzie o tym czytałem, chyba jednak w medium papierowym, a nie internetowym. Prawdopodobnie w Wyborczej, a w recenzji/opisie serialu były wymienione produkcje, które MS wyprzedziło w konkursie na scenariusz.
W każdym razie dobrze, że ktoś wciąż myśli o "Glinie III", zawsze to jakaś nadzieja, choćby tylko mała :)

Może któraś z innych stacji się wreszcie zdecyduje, ostatnio "Pułapka" sugeruje jakiś powiew świeżości w TVN-ie, może jakaś zmiana w myśleniu o widzu się tam szykuje i z dykty i plastiku przejdą wreszcie na wyższy level.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones