PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 149
ocen
5,7 10 1 1149
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

jestem zachwycona!

ocenił(a) serial na 8

wyśmienity casting; odurzająco piękne zdjęcia; postaci, które nie są jednoznaczne, przewidywalne i papierowe (eat this TVN); wysmakowana intryga i elegancja w opowiadaniu historii – bez popłochu.

Kapitalny serial! Bardzo kibicuję!

ocenił(a) serial na 1
starzynia

Jak wspaniale, konto założone tylko po to, żeby napisać laurkę dla tego nadętego gówna.

ocenił(a) serial na 6
pamela_anderson

Jak wspaniale że jesteś tak głupi/głupia

ocenił(a) serial na 8
pamela_anderson

nonsens. Wypowiadam się też na innych forach. Uważaj człowieku, żeby się nie ugryźć w język, bo zatrujesz się własnym jadem.

Serial jest świetny, p. Popławska jest wręcz magnetyczna – dziwne, że w Polsce, kiedy coś się chwali, to się od razu muszą dowalić. CHORY KRAJ. CHORY!

ocenił(a) serial na 6
starzynia

jestem wlasnie po pierwszym odc. musze powiedziec ze zapowiada sie ciekawie.

starzynia

Zbyt skomplikowany dla typowego polskiego widza.

starzynia

Zachwycona to może Pani być wybitnym dziełem a serial do wybitnych jeszcze nie należy. Pierwszy odcinek jest poprawny i na razie tyle. Dając 10 po pierwszym odcinku zabija mnie Pani śmiechem jak Ci co dają mu 1.

ocenił(a) serial na 8
carmen8_fw

Jeżeli jeszcze Pani żyje, proszę przekazać kondolencje bliskim.

ocenił(a) serial na 9
carmen8_fw

Zachwycona to ona moze być czymkolwiek sobie chce ty raczej nie masz monopolu na „konesera” arcydzieł.

starzynia

ile wam w tvp pisowcy płacą za promowanie ich seriali? xDD nie wierzę że tylko po to ktoś zechciałby zakładac konto
i jeszcze pocisk na tvn uhu prezes będzie dumny

ocenił(a) serial na 8
inkawa

mam konto od jakiegoś czasu i wypowiadam się na różnych forach. Po prostu jestem ZACHWYCONA tym filmem.

Tak trudno to zrozumieć? Dlaczego w Polsce nie można się tak po prostu cieszyć i ekscytować, żeby od razu nie zbiegła się grupa cyników. BOŻE!!!!

starzynia

"mam konto od jakiegoś czasu " masz od 17 września, tego samego dnia dodałaś ten komentarz i wystawiłaś ocenę, wygląda jak założone tylko po to aby dodać ocene temu "serialowi" (a nie filmowi, dokształć sie czym to się różni, chyba że sama nie wiesz co oceniasz:)) bo nic innego nie masz ocenionego.

Można się czymś ekscytować i podniecać ale jak jest czym, kiedy ktoś się jara dziadostwem to nie dziwne że coś tu nie gra. Albo troll, albo ktoś za to płaci. Albo masz tak smutne życie że do tej pory żaden inny serial czy film (tylko taki rzeczywiście dobry) nie skłonił Cię do założenia tu konta i oceny, podzielenia się opinią.

ocenił(a) serial na 7
inkawa

OK. Odzyskałam swoje konto.

Miałam je połączone z fejsem i nie umiałam się zalogować, więc założyłam nowe.

Teraz możesz się przekonać, że:
a. nie jestem trollem
b. nie mam braków w edukacji filmowej
c. mam ciekawe życie.

I mam nadzieję, że jest Ci głupio.
Powinno.

starzynska

gratuluję odzyskanego konta
i jednak współczuję że chciało Ci się specjalnie zakładać nowe żeby dać dychę temu czemuś. I to po obejrzeniu ile? jednego odcinka? :D

Nie jest mi głupio bo niby czemu miałoby być. W końcu żadna nowość jak ocenianie na filmwebie wygląda. Przy wielu polskich serialach są takie konta widma, zawsze z ocenami 1 lub 10. Oczywiście całkowicie przypadkowo. Nie wspominając już tego cyrku przy okazji "smoleńska".

Jednak nadal nie wykluczam że nie było żadnej utraty konta, lub była i po prostu teraz Ci się to przydało. :D wciąż coś mi tu śmierdzi, patrząc po twoich innych ocenach. Ale widocznie gusta innych ludzi nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. xD

Tyle z mojej strony. Nie chce mi się tego dalej roztrząsać, oceniaj sobie jak chcesz. Powodzenia przy wytrwaniu do ostatniego odcinka.
O ile rzeczywiście oglądasz ;)


ocenił(a) serial na 7
inkawa

I dobrze, bo nie chce mi się już z Tobą rozmawiać.

inkawa

Ja również po obejrzeniu pierwszego odcinka od razu wystawiłem 10 i również serialem jestem zachwycony a oglądanie kolejnych coraz bardziej mnie w tej ocenie uświadamia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones