PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 147
ocen
5,7 10 1 1147
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

jestem zachwycona!

ocenił(a) serial na 7

wyśmienity casting; odurzająco piękne zdjęcia; postaci, które nie są jednoznaczne, przewidywalne i papierowe (eat this TVN); wysmakowana intryga i elegancja w opowiadaniu historii – bez popłochu.

Kapitalny serial! Bardzo kibicuję!

starzynska

Przyciąga wielowątkowość :).

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

i ten pięknie pokazany Kraków :)

ocenił(a) serial na 6
starzynska

nie no, nie jest zły ale na 10 nie zasługuje bo arcydzieło to żadne,
ot przyjemny dla oka, tylko szkoda, że dwie bohaterki to drewna, ale sama intryga, tło i klimat dobre nawet

ocenił(a) serial na 7
Kasha

Dałam dychę też za kontekst. Naprawdę zrobić dobry serial (już nie mówię o tasiemcach) w PL, który nie jest a. o lekarzach, b. nie pokazuje Warszawy jak zderzenia Mediolanu z Nowym Jorkiem, c. nie jest o adwokatach, d. docenia inteligencję odbiorcy, uważałam za zadanie awykonalne. Zgadzam się, że MS jest nieco umownie teatralne, ale mam wrażenie, że to zamierzone działanie.

Miłego dnia :)

ocenił(a) serial na 6
starzynska

chyba koncept ;)
Lubię filmy właśnie a taką tematyką i nieepatowanie zezwłokami, krwią i zawrotnym tempem.
Daję tu plus za niespieszną akcję, która ma swój urok i przepiękną ścieżkę dźwiękową :)

ocenił(a) serial na 9
Kasha

Dokładnie. Dodam jeszcze kopiując pewne chwytliwe hasło marketingowe: serial „nie dla idiotów”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones