PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755314}
7,6 1 850
ocen
7,6 10 1 1850
Midnight Sun
powrót do forum serialu Midnight Sun
Artur_Raven

Za jednym z portali filmowych: "W górniczym miasteczku na północy Szwecji w trakcie dnia polarnego rozgrywa się mrożąca w żyłach krew zbrodnia, a wkrótce okazuje się, że może to być początek serii. Ponieważ zagadkowa sprawa ma międzynarodowy zasięg, na pomoc prowincjonalnemu prokuratorowi przybywa agentka centralnego biura śledczego z Paryża."

pogodno_2

Dzięki za info. Może się skuszę, jak znajdę linki.

Artur_Raven

Ja wczoraj zaczęłam i zdecydowanie polecam, jako wielka fanka "skandynawskości" wszelakiej. Nie wiem, co będzie dalej, bo na razie jeden odcinek za mną, ale słowo, za które biorę pełną odpowiedzialność, to "oryginalny" ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

a gdzie oglądasz jeśli to nie tajemnica?

alja9

Na jednym z portali filmowych, ale nazwy nie mogę wpisac, regulamin ją zablokuje ;) Są napisy do trzech odcinków.

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

wątpię żeby regulamin blokował nazwy bo przecież co i rusz tutaj nazwy rożne sobie podajemy. Nie proszę o pełny adres internetowy jeśli nie przejdzie.

alja9

Nie mam zadnego problemu, zeby podac nazwe, ale za kazdym razem zostawala zablokowana. Chyba, ze cos sie zmienilo. Nie zmienilo, bo wlasnie probuje wpisac link i dostaje komantarz. Moze skrotem....tez nie, hmmm....nazwa portalu zaczyna sie na litere "e" ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

e kino? e filmy? czy coś innego

alja9

filmy ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

hehe, dzięki wielkie. Nie znalazłam tam tego wprawdzie ale dziękuję. Poszukam jeszcze a za dwa tygodnie będzie premiera we Francji wiec jakoś dożyję. :)

alja9

Musi byc, bo wlasnie w to weszlam. Nazwa portalu ma na koncu: tv

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

tak dziękuję bardzo za pomoc :)

alja9

Ciesze sie, zycze , zeby serial Ci sie podobal.

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

no, zaczyna się tak ze właśnie mi się słabo zrobiło.. ale dzięki Tobie dzień powinien być POGODNY :)

alja9

He, he, to musisz baaaardzo sie postarac, zeby Ci sie udalo. Moja aura za oknem jest tak kijowa, ze "bez kawy nie wychodz".
Ale sie uśmialam, wiec ktoś już jest pogodny ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Pierwszy odcinek był świetny, po czwartym serial wydaje mi się niestety nieco przekombinowany, ale w sumie fajnie się ogląda, więc nie narzekam, no i te zdjęcia - momentami można naprawdę nacieszyć oko pięknymi widokami :)

tesze

Pelna zgoda. I co do lekkiego przekombinowania i do widokow ;)

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Obejrzałam pierwszy sezon. urwali w takim miejscu,że już nie mogę doczekać się następnego :-). Polecam gorąco, czy przekombinowany czy nie, tak trzyma w napięciu do ostatniej minuty,że nie można się oderwać. Dobrze prowadzona fabuła, oryginalne tematy , widoki i klimaty, znacznie poszerzają moje postrzeganie kina skandynawskiego...oby więcej takich produkcji, które jak diamenciki wypływają pośród ogólnego chłamu i bylejakości. :-)

ocenił(a) serial na 6
margusia_fw

Z ciekawości zapytam; w jakim miejscu urwali? Sezon stanowi zamkniętą całość i nie ma powodu do wałkowania tego samego w nowej serii.

ocenił(a) serial na 9
alja9

A w takim,że nie wiedziałam,iż jest 8 odc., a ja mam możliwość obejrzenia tylko do 7-go. Nieporozumienie z mojej strony ;-) Ot i cała sprawa :-)

Artur_Raven

O życiu :)

Artur_Raven

Midnight Sun (Midnattssol) 2016 opowiada historię śledztwa prowadzonego w sprawie brutalnego zamordowania francuskiego obywatela w górniczej osadzie na północy Szwecji. Akcja ośmiu odcinków serialu rozgrywa się w środku arktycznego lata, gdy słońce nie chowa się za horyzontem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones