Mike
powrót do forum 1 sezonu

Ogólnie ciekawie

ocenił(a) serial na 6

Fajnie że w końcu zabrali się za biografie Tysona która nie pomija ważnych etapów jego życiu, szkoda że pominęli w produkcji głównego zainteresowanego Mike'a Tyson'a, aczkolwiek nie mogę napisać że serial wyszedł źle, ale osobiście uważam że powinni go zrobić z większym rozmachem, odcinki są za krótkie bardziej 50 minut powinni poświęcić na jeden zwarzywszy na barwny życiorys mistrza. Aktorzy dobrani ciekawię, ale nie bezbłędnie, rola Mike'a bardzo ciekawa bo widać że Trevante Rhodes starał się jak najbardziej upodobnić do Tyson'a, jestem dopiero po 4 odcinkach, ale uważam że i tak wyszło zaskakująco dobrze jak na serial inspirowany, ale widać że chociaż znają książkę "Mike Tyson. Moja Prawda."

ocenił(a) serial na 6
adrianmmz16

Edit: Po obejrzeniu do końca musiałem zmienić ocenę na 6 i uważam że nie wykorzystali nawet połowy potencjału jaki jaki miała historia życia Tysona, pominęli dużo, sporo wątków zaczęli i nie skończyli, szkoda, miałem nadzieję na przeniesienie na ekran książki, zwłaszcza gdy dowiedziałem się że to serial, może kiedyś.
Pragnę zaznaczyć że to jest moja prywatna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones