PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564858}

Millenium

Millennium
8,2 4 333
oceny
8,2 10 1 4333
Millenium
powrót do forum serialu Millenium

hej, przeszukałem znane mi strony i znalazłem tylko linki do filmów :(
Wiem, że w Polsce serial był wydany na 6 DVD z "Gazetą Wyborczą" - czy ma ktoś może jakiś namiar na ten serial ? Najchętniej jakiś torr..t.
Z góry dzięki.

jaruone

Był wstawiany na torrenty / org ale strona już nie istnieje.
On-line jest na CDA , tam są dwie wersje , wersja odcinkowa to 1,5 godz. każdy odcinek.

jaruone

Ja szukałam po latach takiej extra kopii i znalazłam całość (16,6GB) na zooqle. Właśnie mi "wchodzi".Ma to tylko 6 ludzi...ale nawe idzie prędko.

Kalina102

Oj, Ja od dawna mam wersję HD, do której wstawiłem audio z polskim lektorem. I co jakiś czas film jest oglądany.

orx

Ja mam 1080p.BluRay :-)...w HD mam na starych hard-drive(ach).

Kalina102

A dałbyś proszę?

Tom_1991

W tej chwili już nie ma tej wersji na zooq......,ale jest wersja w BluRay 1080p.Cały folder z 6 plikamu to 23,2 GB.

Tom_1991

Oczywiście to jest wersja szwedzka.

Kalina102

I oczywiście bez pl napisów?

Tom_1991

Bez...ale mogę e-mailem Ci przesłać same napisy :-)

Kalina102

Serio? Ale tu swój mail podać trochę nie bardzo... Masz fb?

Tom_1991

Mój jest.... Kalina102@interia.eu

Tom_1991

I jeszcze jedno...na Napiproj...są napisy...wystarczy sprawdzić według czasówek co ściągnąć.

Kalina102

Wole mailem, już do ciebie pisze

Kalina102

Już napisałem do Ciebie maila

Kalina102

Kalina102 wiem, że minęło trochę czasu, ale masz może jeszcze te napisy do serialu? Znalazłem tylko do dwóch pierwszych odcinków, reszty nie znalazłem nigdzie

ocenił(a) serial na 9
jaruone

Minęło już co prawda trochę czasu, ale aktualnie jest dostępny na CDA, właśnie oglądam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones