PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003607}
7,7 12 481
ocen
7,7 10 1 12481
6,5 8
ocen krytyków
Minuta ciszy
powrót do forum serialu Minuta ciszy

Serial z życia wzięty. Pieknie ukazane polskie realia i bezkarnanośc pracownikow tej firmy nie podlegającej żadnemu nadzorowi i kontroli skarbowej.
Za darmo to i ksiądz się nie przeżegna.

ocenił(a) serial na 6
Marcin5800

Skończyłeś?

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Wstawaj…

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Racja. Czarne zachłanne gnidy, pełno ich w kościele. SEKTA.

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Oczywiście nie zauważyłeś sceny, w której paskudny ksiądz (wiadomo, każdy ksiądz jest paskudny z założenia) odmawia przyjęcia kasy od ubogiej staruszki? Rozumiem, lepiej nie dostrzegać zdarzeń nie pasujących do światopoglądu.

ocenił(a) serial na 7
aklekot

Zapewne producenci chcieli uniknąć skrajnego przerysowania postaci. Tak samo Wiecznemu przepisywane są ludzkie cechy jak swojemu nauczycielowi pomnik postawił

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Może i masz rację, ale głównie to lewackie gnidy, przyczyniają się do tego wizerunku. Osobiście nie miałem okazji przekonać się, że to świątynia zła mimo iż tam zaglądam. Masz jakieś złe doświadczenia z rzeczoną świątynią i służącymi tam ludźmi, czy tylko tak powielasz sodomicką narrację? A może byłeś penetrowany przez, któregoś z duchownych w odbyt, a wówczas rozumiem Twe rozgoryczenie w całej rozciągłości.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Jak byłem z ojcem zapłacić za pogrzeb dziadka to ksiądz z uśmiechem na ustach skomentował krótko - ale żem was skasował

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Zatem to nie był ksiądz tylko zwykła menda przebrana za duchownego. Takiemu należy wygarnąć i napluć w twarz publicznie.

Bokciu

jakby miał pluć na każdego takiego "duchownego" to by mi śliny zabrakło.

Marcin5800

Biedny sfrustrowany leming, wymyślił historyjkę z d.. wziętą, no to podaj dane tego klechy i w jakiej parafii to było

ocenił(a) serial na 7
Qpsztal

To było w 1999 , miałem wtedy 10 lat. Od tamtej pory to już kilku innych na miejscu tamtego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones