PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003607}
7,7 12 503
oceny
7,7 10 1 12503
6,5 8
ocen krytyków
Minuta ciszy
powrót do forum serialu Minuta ciszy

Rodzime Breaking Bad!

ocenił(a) serial na 8

Ostatni odcinek fantastyczny! Mam nadzieję, że Canal + zamówi kontynuację. Aż dziwne, że serial jest tak mało popularny na tym portalu.

ocenił(a) serial na 8
gam_che

mnie to dziwi koncówka,za szybko sie skonczyło na 6 odcinku.
Nie dowiedziałem sie czy w koncu sie zasada z wiecznym dogadał ( sadzac po scenie jak razem na trumnie płyneli to pewnie tak) brakuje 7 odcinka,który by wszystko domykał

marcinpastuszynski

Celowa robota, furtka na ewentualny 2 sezon

ocenił(a) serial na 9
marcinpastuszynski

Według mnie się dogadali ale potem to podpalenie Wieczny może zrzucić na Zasadę jako odwet za burdel w jego domu pogrzebowym. Nie wiadomo. To chyba jedyny niedomknięty wątek. Magdalenka będzie się kłócić z Synkiem. Synek jest z Nutą. Celinka straciła pamięć, wiec Mieciu będzie spędzał czas na opiece nad nią i pomocą w przywróceniu pamięci, oczywiście niepełnej. Jeśli zrobią drugi sezon to ja wysiadam, nie oglądam. Co by w nim miało być? Kolejne potyczki Wieczny vs Zasada? Jeden sezon jest tu w punkt

ocenił(a) serial na 9
Dorota3012

Oj, wiele zostało do domknięcia na drugi sezon. Choćby fakty z przeszłości Zasady, konflikt synka z Magdą, która przeszła na złą stronę mocy i kolaboruje obecnie z Wiecznym. Trzeba nie mieć wyobraźni by stwierdzić, że tam już niczego nie da się pociągnąć, a znając kreatywność twórców, to wiele tam jeszcze dodadzą. Jeśli wysiadasz z dalszego oglądania, to i tak cały świat ma to w głęboko gdzieś XD

ocenił(a) serial na 10
milka3535

tak, ja tez przypuszczam, że jeśli byłby drugi sezon to by nas na pewno zaskoczyli. To jest tak absolutnie wyjątkowy, nieszablonowy i tak po bandzie serial, że aż chce się "modlić" o ciąg dalszy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones