PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634404}

The Future Diary

Mirai Nikki
7,7 6 180
ocen
7,7 10 1 6180
Mirai Nikki
powrót do forum serialu Mirai Nikki

10/10

ocenił(a) serial na 10

Kiedy anime jest dobre, zakończenie zawsze nas zaskakuje.
W tym wypadku chociaż można się spodziewać kto stanie się wygranym i faktycznie nie ma zaskoczenia.... jest dziwnie. Nie tego człowiek oczekuje. Autentycznie można się popłakać - nie do końca wiedząc z jakiego powodu.
Dlatego z ciekawości zajrzałam do ostatniego tomu mangi ( http://www.mangareader.net/mirai-nikki/59/21 ). Wszystko się pokrywa do momentu 'finałowego' pocałunku. Jak się okazało troszkę się potem to wszystko różni. Zakończenie w anime sprawia niedosyt ponieważ jest otwarte, dramat z nadzieją w tle. Jeśli chodzi o mangę...cóż w takiej wersji tez mi się podoba :P

Całokształtem zaj**iste anime. Przemiana bohatera, mimo że nieznaczna jest co najmniej korzystna i działa na plus.
W przypadku obydwu wersji zastanawia mnie jedno. Bezmiar rozpaczy trwający tyle lat.. to jest... troszkę chore. Jednak wartościowe na swój popi**rzony sposób.
Psychodela, dramat, horror, nuta komedii i s-f to dobre połączenie na niesamowita jazdę z tą historią.
Polecam!!!! 10/10 ♥

ocenił(a) serial na 4
Hikaru_Oyama

Pod warunkiem, że ktoś dotrwał do zakończenia.. Dla mnie to jeden wielki chaos, maksymalnie naciągana nieciekawa historia, żadnych ciekawych odniesień i wyraźnych postaci które można by polubić oraz główny protagonista któremu życzyłem śmierci już od pierwszych minut.

ocenił(a) serial na 10
melson903

Masz po prostu inny gust i tyle. Nie każdemu musi się podobać :)

melson903

Zgodze się, co do protagonisty, nie znosze bohaterów takich jak on. Bardzo mnie on irytował, ale po obejrzeniu trzeba stwierdzić że jednak pasował do tego wszystkiego.

ocenił(a) serial na 8
Hikaru_Oyama

O zakończeniu, po którym było czuć niedosyt można już zapomnieć. Pojawiło się OVA ;-). Gorąco polecam z zapoznaniem się z nim. Nie czytałem mangi więc porównywać nie będę ale dopełnia całą serię. Mnie osobiście usatysfakcjonowało przedstawione zakończenie.

ocenił(a) serial na 10
Arukas71

Ale takie nowe OVA czy to co już było :P ? Bo w środku serii zrobili ze 3 odcinki OVA w sumie jakieś :P

ocenił(a) serial na 8
Hikaru_Oyama

Z tego co wiem to całkiem nowe. Odcinek mówi o wydarzeniach po 26 odcinku anime:-).

ocenił(a) serial na 10
Arukas71

O to dzięki za info :) Spróbuję poszukać gdzieś :P Domyślam się, że pewnie zrobili wydarzenia "po" jak w mandze :P

ocenił(a) serial na 8
Hikaru_Oyama

Mirai Nikki Redial. Tak nazywa się to OVA i znalazłem, że zostało wydane 19.06.2013. Link z polskimi napisami:http://anime-odcinki.pl/viewpage.php?page_id=3465

Arukas71

Istnieje również 1 cheapter mangi Redial. A jeśli chodzi o zakończenie Anime to pod koniec jest najazd na telefon. Gdyby dodano do tego jeszcze z 4 minuty to by zakończenie było całkowicie wyjaśnione. Polecam każdemu przeczytanie ostatnich stron ostatniego cheapera mangi by w pełni zrozumieć co się stało ; )

ocenił(a) serial na 9
Hikaru_Oyama

Polecam też obejrzeć 1 odc Mirai Nikki Redial. Nie ma go w spisie na filmwebie ale jest to tak jakby kolejny odcinek do tego C:

ocenił(a) serial na 10
Hikaru_Oyama

Plus jeszcze ta ścieżka dźwiękowa,woww.

ocenił(a) serial na 8
Hikaru_Oyama

twój niedosyt zostanie wypełniony C: : http://www.dailymotion.com/video/x12r6j0_mirai-nikki-redial-napisy-pl_shortfilms

ocenił(a) serial na 10
Anna_95

Oooo. Dziękować ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones