PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634404}

The Future Diary

Mirai Nikki
7,7 6 182
oceny
7,7 10 1 6182
Mirai Nikki
powrót do forum serialu Mirai Nikki

Co mogę napisać? Wciągające i to bardzo.
Spokojnie mogę je umieścić w moim TOP ulubionych anime.
Opening? Miodzio,szczególnie ten pierwszy.
Kreska mogła by być ciut lepsza ale jest dobrze.
No i sama postać Gasai.Nie ma lepszej Yandere.
Miażdży.

Omen_Girl

Yuno Gasai jest z pewnością najlepszą yandere jaka powstała. Ale za to Yuki, czyli główny bohater jest chyba najgorszą postacią w anime jaka kiedykolwiek istniała. I dla tego nie można dać temu anime 10, bo jak widzi się głównego bohatera to pięść sama się zaciska.

Avatar97

Rozumiem Cię,doskonale i szanuje Twoje zdanie.
Większość osób,nie lubi głównego bohatera za jego zachowanie i za przeproszeniem -''ciotowatość''.
Ale nie oszukujmy się...Nie wyobrażam sobie inaczej tego,gdyby na samym początku zachował się niczym super,nieustraszony superman!
14 lat...Prowadzi normalne,zwyczajne życie...Tu się pojawia jakieś zdziwaczałe dziewczę i mówi mu,że aby przeżyć musi grać
w jakieś chorej gierce-stawka życie...Wygrana-stajesz się Bogiem i Panem wszystkiego.
Nie to,że bronię Yukkiego ale w pewnym sensie rozumiem jego zachowanie i to,że jest taki nie inny.
Jakoś nie za specjalnie kręcą mnie główni bohaterzy,którzy już na samym początku serwują Nam
swoją siłę,wytrzymałoć i hiper coś no wielkie '' wow''-niepokonani a w większości anime tak jest przedstawione.
W Mirai Nikki,bohater jest zwyczajnym nastolatkiem dopiero z odcinka na odcinek widać jego zmiane-w pozytywnym kierunku.
W większości za sprawą panny Gasai ale mniejsza z tym...Także nie będe narzekać na Yukkiego.I jakoś mi nie przeszkadza
a z odcinka na odcinek coraz lepiej go lubiłam.Moja ocena jest taka a nie inna.Nie będe zmieniać jej tylko dlatego,że
bohater taki siaki bo nie przeszkadzał mi.Bardziej wciągnęła sama fabuła-potyczka między graczami rzuconymi w chorą
gierke o władze.Pomysł świetny i zaprezentowany w oryginalny sposób.To tylko moje,własne zdanie na temat MN.

Pozdrawiam.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones