PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110864}

Mistrzowie horroru

Masters of Horror
6,4 4 775
ocen
6,4 10 1 4775
Mistrzowie horroru
powrót do forum serialu Mistrzowie horroru

Moim zdanie Cigarette Burns. Fajna obsada, dobrze zagrane, akcja do samego końca.

ocenił(a) serial na 7
DA_rec

Dla mnie jak na razie Piętno.. ale jeszcze przede mną kilkanaście odcinków, więc może coś się pozmienia :)

natalkaa_21

Piętno mnie troszkę śmieszyło, ze względu na skojarzenia.
Ta "dróga główka" - trochę jak język w "Shaolin Soccer".
No i konwencja, lekko nie moja bajka.

DA_rec

Miałam dość duże oczekiwanie względem Cigarette Burns ze względu na reżyserię Carpentera i najwyższą ocenę tego odcinka na FW i bardzo się zawiodłam, odcinek zupełnie nie przypadł mi do gustu - w moim odczuciu jeden z gorszych epizodów tego serialu. Jestem po 5 odcinku drugiej serii i póki co moim faworytem jest Imprint, następnie Sounds Like i Pro-Life (tutaj Carpenter zdecydowanie bardziej się spisał, aczkolwiek końcówka trochę bez polotu). Całkiem w porządku były też: Jenifer, Family, Pick Me Up, Sick Girl, Fair-Haired Child. Najgorszy w moim odczuciu odcinek pierwszy (Incident On and Off A Mountain Road).

użytkownik usunięty
DA_rec

Żaden. Horror w którym krew leje się jak woda z kranu jest obrzydliwy a nie straszny . Naprawde dobre horrory to Zemsta po latach, 1408 , Klątwa, The Ring, Opętanie Amy Evans, w nich jest klimat a nie tylko krew

No widzisz jak pięknie się różnimy?

ocenił(a) serial na 7
DA_rec

Nie odpowiadaj mu lepiej spróbować podjąć dialog z amebą. Cigarette Burns tez jest moim zdaniem najlepszym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 7
DA_rec

Nie. Fajna obsada, fajny temat (coś na kształt Ring i Dziewiątych wrót) ale jestem rozczarowana. To było takie... tanie.
Wole chyba mniej powazne odcinki np. Kobieta Jeleń. Przynajmniej od razu wiadomo, ze to ma byc śmieszne.

ocenił(a) serial na 10
DA_rec

nie widziałam wszystkich ale jak na razie to Homecoming, był taki rzekłabym wzniosły, ale chyba muszę obejrzeć ten Cigarette burns :)

izusu

koniecznie ;)

ocenił(a) serial na 10
DA_rec

Jasnowłose dziecko i Taniec umarłych - najlepsze :)

ocenił(a) serial na 6
DA_rec

"Futerka"

otfi

Serio to oglądacie?

ocenił(a) serial na 3
Pawlovsky

Ja to oglądam, bo jestem uparta i jak coś zacznę to docieram niestrudzenie do końca. "Taniec umarłych" i "pragnienie ciszy". Inne są... Nazwijmy je w nie-moim-guście. Chyba ma troszkę inne pojęcie horroru. Uwielbiam Piłę, całą serię wyłączając ostatnią część, ale jak coś się dokleja na siłę w 3D, to tak bywa. A słyszałam różne opinie o tej serii, podoba mi się wzajemne powiązanie kolejnych części i związek przyczynowo-skutkowy. Ten serial próbowałam oglądać będąc w różnych stanach samopoczucia, ale ... nic z tego. Być może to po prostu słaba kopia. Ale muzyka jest zła, opening jest słaby, historie, które również nie urzekają, gra aktorska nie urzeka i chociaż naprawdę się staram widzieć dobre strony, pozostaję ślepa na walory serii. Dla mnie nie są to Masterzy. Carpenter... Reżyser, który dziś, jak dla mnie przeminął, o ile pewne filmy się nie starzeją, o tyle jego emanują fałszem i kiczem za dużym nawet jak na przełom lat 70 i 80. Przecież w kilka lat później powstał Terminator i jego dało się zrobić zajezacnie. To tylko moja osobista opinia i nie chcę nikogo urazić. A Futerka, rzeczywiście były jednym z ciekawszych pomysłów, jak dla mnie, gorsze wykonanie.

verydeadswan

Ale to jest popieprzone, to powinni zabronić puszczać w tv, a ich zmusić do leczenia, bez obrazy dla oglądających.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
DA_rec

Moim zdaniem 'Jasnowłose Dziecko' było najlepszą częścią, jednak muszę przyznać, że jestem w szoku, bo chcialem ocenic ten wlasnie film a nie moglem go znalezc... Co sie okazalo mozna ocenic jedynie cala tworczosc 'Mistrzów Horrorów', więc pole z oceną zostawiam puste bo jedynie kilka tytulow jest dobrych

DA_rec

Według mnie też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones