PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 697
ocen
2,5 10 1 28697
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Zastanawiam się czy jest na świecie choć jedna osoba która obejrzała wszystkie odcinki xD no oczywiście poza lektorem

natalia20001408

przestań powielać mit, że lektor obejrzał wszystkie odcinki ;)
1. TVP rozpoczęła emisję od odcinka 216, podpisując go jako 1.
2. Olejniczak już nie czyta Mody. czyta ją teraz Paweł Burewicz dla player.pl

makintosz

O tym lektorze to pisałam tak z przymrużeniem oka

natalia20001408

no to spoko. sorki ;)

natalia20001408

to jak piszesz "z przymruzeniem oka" to musisz na końcu dać "xD" albo " ;) " wtedy kazdy wie, ze to jest pisane z przymruzeniem oka

natalia20001408

Powiem Ci, że jest- moja kuzynka! XDDDD

Pearl158

Trochę ciężko w to uwierzyć xDD

natalia20001408

A jednak! Co prawda, kiedy serial miał swoją premierę ona miała 3 lata i zaczęła oglądać trochę później, ale z tego co wiem, nadrabiała zaległe odcinki w Internecie. Wiem, to brzmi niedorzecznie i sama się jej dziwię, bo ja nie znoszę tego serialu, ale to prawda xD

ocenił(a) serial na 10
natalia20001408

A więc możesz poznać drugą osobę :) Oglądam modę przez całe swoje życie (mam 25 lat). Te odcinki, które nie zostały emitowane w PL obejrzałam kilka lat temu po angielsku. Jeżeli nie mogłam oglądać odcinków na bieżąco to nagrywałam je na VHS i potem oglądałam. No a teraz oglądam na Playerze nowe odcinki, na yt stare bo mam do nich słabość oraz na zagranicznych stacjach telewizyjnych te, które u nas będą emitowane za kilka lat :) WIem, wiem to żałosne, ale niestety wychowałam się na tym i nie potrafię już inaczej. Jeżeli ktoś chciałby żebym przestała to oglądać to równie dobrze mógłby mi kazać odciąć sobie obie ręce i nogi ;p

Rainbow12

Ja miałam podobnie ze Zbyntowanym aniołem ☺ jak nie udało mi się obejrzeć go w TV to oglądałam na necie albo coś

Rainbow12

To wcale nie jest żałosne. Uważam, że "Moda na sukces" to jest klasyk :). Mam 27 i oglądałam serial bardzo długo, ale później przestałam. Zawsze będę go wspominać z sentymentem :). Pozdrawiam serdecznie

Iri88

dalej wspominasz? :D

PabloAbruzzi

Always XD

ocenił(a) serial na 1
Rainbow12

Super. To powinnaś znać odpowiedź. Wg wikipedii TVP zaczęła emisję w 1994 roku od 216 odcinka, gdyż: [cyt.]"fabuła z pierwszych odcinków zbytnio odbiega od realiów polskiej rzeczywistości (w tamtych latach 1994)" O co chodzi?
Co takiego było w tych odcinkach 1-215 MnS?

ocenił(a) serial na 1
natalia20001408

Niestety nie ma i w najbliższych czasach na 100% nie będzie, ponieważ Moda na Sukces jest dalej kręcona (ma być podobno 1.000.000 odcinków, a jest dopiero ok. 60 tysi.)

Nekromanta21456

Hahaha "dopiero"

ocenił(a) serial na 1
natalia20001408

Przy milionie odcinków to dopiero :D

Nekromanta21456

Jest 7665 (stan na 6 września 2017)

ocenił(a) serial na 1
Nekromanta21456

Jest 8318 (stan na 26 kwietnia 2020)

natalia20001408

wydaje mi sie ze jest wiecej niz jedna taka osoba, są to np. scenarzysci, rezyserzy itd.

jaszczompe

Ale tylko oni. Nikt z widzów na pewno nie obejrzał wszystkich odcinków. Ja oglądałam od roku 1996 do końca, to znaczy dopóki był w telewizji. Wciągnęłam w to swoją mamę. A teraz mamy tureckie seriale. Mama tylko obejrzała "WSPANIAŁE STULECIE" z Sulejmanem i żadnych innych nie chce oglądać, ale powiedziała,. że "Modę na sukces" by dalej oglądała. Może szkoda, że go wycofali ? Może zostanie przywrócony w miejsce tego tureckiego dziadostwa "ELIF" o 14.00 w programie pierwszym. Byłoby wspaniale.

ocenił(a) serial na 6
AnkaJ_3

Ankaj_3 Ale moda jest już w telewizji na kanale Nowa Tv :-)

ocenił(a) serial na 10
natalia20001408

Ja obejrzałam prawie wszystkie odcinki wyemitowane w Polsce :) przez te 20 kilka lat nie widziałam może w sumie ok 20-25 odcinków :)

natalia20001408

Oglądałam i oglądam wszystkie wyemitowane w Polsce :) Kiedyś TVP, potem Nowa tv, obecnie player.

użytkownik usunięty
laila_ali

Prawdziwy fan MnS :) Wow!

natalia20001408

Trochę nieudany żart, zważywszy na to, że Moda na Sukces jest jedną z najkrótczych oper mydlanych w historii, a najdłuższa Guiding Light obchodziła swoje 50lecie jeszcze przed powstaniem Mody i była nadawana przez 72 lata;)

użytkownik usunięty
Lukasz641

72 lata? Gdyby dzisiaj był 1 kwietnia to byłabym skłonna pomyśleć,że to żart. Widocznie tak długo trwające operę mydlane w USA to chleb powszedni. Wcale nie zdziwię sie,jeśli MnS będzie nagrywana przez kolejne 31 lat. Pytanie co scenarzyści następnego wymyślą. Spadające UFO czy też sypianie z własnymi dziećmi?

1. Nie wspomniałem, że jest dużo oper mydlanych dłuższych niż Moda: General Hospital, Days of our Lives, Coronation Street, Żar Młodości
2. Opery Mydlane nie są charakterystyczne tylko dla USA. Wspomniane przeze mnie wyżej Coronation Street jest brytyjskie i nadawane od 1960 roku.
3. UFO i inne tego typu motywy są charakterystyczne dla amerykańskich oper mydlanych i występują tam od
dawna. Klony, wniknięcie do obrazu przez wpatrywanie się w niego to chociażby wątki z Guiding Light:)

użytkownik usunięty
Lukasz641

Można rzec,że MnS leci "tylko" 31 lat i za chwilę będzie miała "jedynie" 8 tys.odcinków. Zmartwychwstania już miały miejsce,więc teraz jest czas na ufo.

ocenił(a) serial na 1

Koronawirus SARS-Cov19

ocenił(a) serial na 6
natalia20001408

moja śp. babcia

jedrzej_koczorowski

to nowych odcinków nie widziala

natalia20001408

Czy w internecie są przetlumaczone odcinki z lektorem od 1 odcinka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones