PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 335
ocen
6,4 10 1 2335
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

I do tego zachowuje się jak taki fajtłapa. Ciągle robi przestraszoną minę pt. ,,nie dotykajcie mnie, bo się zsikam". Ubiera się tragicznie: za małe i ohydne buty, za ciasne i brzydkie koszulki, za długie i okropne spodnie. Po prostu żal na niego patrzeć. Oglądam ten serial od początku i serial uwielbiam. Benny, Sarah i Rory są naprawdę genialni, ale Ethan... aż mi go szkoda. Nie wiem czemu cały czas odnoszę takie wrażenie, ale naprawdę nie mogę się do niego przekonać. Wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale po prostu musiałem to napisać. Mam nadzieję, że w trzecim sezonie trochę wydorośleje.

ocenił(a) serial na 9

Haha odniosłam to samo wrażenie :D Jego ciuchy są straszne. Wiem że nie szata zdobi człowieka, ale przez ta jego "garderobę" jakoś nie bardzo pasuje mi do Sary, której styl ubierania jest świetny (myślę, że wiele dziewczyn chciałoby mieć takie ciuchy jak ona). Jedyny odcinek w którym wyglądał schludnie i prawie ładnie, to pierwsza część ostatniego odcinka kiedy to poszedł z Sarą na randkę. Ale w każdym innym wygląda własnie na takiego luzera... :/

użytkownik usunięty
Lola140392

No dokładnie. W tych ciuchach wygląda jak taki ostatni frajer. Ale za to Sarah, Benny i Rory ubierają się genialnie. Niby są to zwyczajne ubrania (te które oni noszą), ale wystarczy je odpowiednio do siebie dobrać, a efekt wyjdzie świetny, a Ethan... aż szkoda gadać... po prostu bezguście. I właśnie m. in. dlatego chcę, żeby w serialu Sarah była z Benny'm.

użytkownik usunięty
Lola140392

Najgorzej wygląda w odcinku ,,Friday Night Frights". Po prostu koszmarnie (w scenie, gdy Benny mówi do niego, że Kurt jest przystojny i dlatego Erica się w nim zakochała, a Ethan jest właśnie taki ciapowaty).

ocenił(a) serial na 10

Macie rację co do jego ubioru :P ale z tym że Sarah była by z Benny'm to by mi w 3 sezonie nie pasowało

użytkownik usunięty
mister2343

Nie mówię, że tak od razu, bo to by było zbyt dziwne, jednak pod koniec np. 4 sezonu (o ile taki powstanie) mogliby zrobić z nich serialową parę, bo wg mnie bardzo do siebie pasują. Jednak z drugiej strony już od filmu ona mu się podoba, więc nie wiem jak to dalej będzie, ale mam nadzieję, że Ethan ostatecznie nie będzie z Sarą.

ocenił(a) serial na 10

Nie no to by strasznie nie pasowało do fabuły jak i filmu tak i serialu , jak można było zauważyć w ostatnim odcinku 2 sezonu jak babka beenego (nie wiem czy poprawnie napisałem)powiedziała że Ethanowi i Sarze najbardziej na sobie zależy :D więc dziwnie by wyglądało jak by Benny był z Sarah

użytkownik usunięty
mister2343

Obejrzymy - zobaczymy. Chociaż przypuszczam, że tak nie będzie, to upieram się przy swoim.

ocenił(a) serial na 10

ok :D ja nic nie mówię :D teraz tylko czekać na wieści o 3 sezonie ale na razie brak jakich kolwiek

użytkownik usunięty
mister2343

No niestety, ale ja już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) serial na 10

Pozostało nam tylko czekać i mieć nadzieję że zrobią 3 sezon

użytkownik usunięty
mister2343

Ja myślę, że powstanie, bo podobno premiera ma być już czerwcu, no ale jeszcze zobaczymy. Chociaż u nas będzie pewnie dopiero pod koniec roku.

ocenił(a) serial na 10

No tylko Fresh tv który odpowiada za produkcję serialu milczy na ten temat

użytkownik usunięty
mister2343

Ok, poczekamy i się okaże.

ocenił(a) serial na 10

oo dokładnie jakbysię na nią zerzygał i to wprasował. Mi strasznie sie podoba styl Benniego. Te paskiz każdym razem inaczej.:P

ocenił(a) serial na 9
gabosz381

O tak! Koszulki w paski co odcinek :D No i fajnie :) To jest taki właśnie jedyny w swoim rodzaju image a la Benny. Styl serialowych dziewczyn też jest szałowy. Czasami wyglądają jakby zeszły prosto z wybiegu :D Aż mnie na zazdrość nieraz bierze bo też bym chciała takie ciuchy :) A co do serialowych par już się wypowiadałam i swego zdania nie zmienię. Ethan niech zmieni styl i będzie z Sarą, Benny z Ericą :)

użytkownik usunięty
Lola140392

Mi się bardzo podobają koszule Rory'ego i oczywiście te koszulki w paski Benny'ego, ale styl dziewczyn też jest świetny, tylko ten Ethan... dokładnie tak jak napisała gabosz381 o jego koszulce: ,,jakby się na nią zrzygał i to wprasował". :D

Lola140392

Mi się strasznie podoba styl Sary i Erici : ) Kocham ich styl<3

użytkownik usunięty
JessicaVRean

A mi wszystkich głównych bohaterów oprócz Ethana. ;P

No

Ja uwielbiam styl Sary ♥

użytkownik usunięty
RealnA

Obydwie dziewczyny się świetnie ubierają. :)

i tak mi się podoba :3

ocenił(a) serial na 10

M

ocenił(a) serial na 10

Ciekawi mnie, czy wciąż jesteście takie puste.

użytkownik usunięty
restlless

Kto?

ocenił(a) serial na 10

Wy wszystkie.

użytkownik usunięty
restlless

*wszyscy

ocenił(a) serial na 10

Więc wszyscy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones