Moje życie z Walterami
powrót do forum 1 sezonu

Serial jest niesamowity! ❤️ , Jest podobny do serialu Tego lata stałam się piękna, wiadomo inna fabuła ale też trójkąt miłosny. Pytanie czy będzie drugi sezon a jeśli tak to kiedy?

Nikol_19

Ten serial jest bardzo wciągający wiele uczy ,chciałbym żeby powstawały nowe odcinki (sezony) już sie nie mogę doczekać kiedy zaczną kolejny sezon .

Nikol_19

Podwaliny pod nowy sezon są.....
1. przekształcenia rancza przez Willa,
2. ewidentna chemia między Richardem i Tarą,
3. konflikt braci,
4. zakończenie trójkąta miłosnego,
5. Danny, który będzie mieszkał teraz z Richardem i Jackie, widząc uczucia Noah od dawna, znów może ich połączyć oraz pogodzić braci.
Do tego potencjał ma:
6. relacja Kiley i Alexa oraz Erin i Dannego.

Lekki i przyjemny, a Netflix nie pozbywa się szybko takich seriali. Ludzie lubią przyjemne i odstresowujące kino i w dodatku ludzie w różnym wieku. Podobnie jak Słodkie magnolie, Virgin river, Chesapeake shores (zdjęte dopiero po 6 sezonach).

Jedynie pewnie serial nie pojawi się zbyt szybko, prace nie ruszyły więc biorąc pod uwagę, że serial nie został zamówiony, a scenariusz napisany, a do zdjęć daleko, przy ostatnim tempie Netflixa, można się go spodziewać za jakieś dwa lata.

filmozer

Wątpię ze za dwa lata bo już na ig możemy zobaczyć przygotowania do nagrywek i według mnie ten serjal nie wymaga ogromnego budżetu ale jest świetnie ujęty wątek trunku miłosnego wiec według nie możemy się spodziewać go za ok. 1 rok

Nikol_19

Dodam jeszcze, że jeśli będzie drugi sezon, to mam przeczucie, że Jackie wróci razem z Richardem i z nim zamieszka. Zamieszkanie pod jednym dachem na ranczu razem z braćmi byłoby ciężkie do ogrania. Postać Richarda też ma potencjał i może sporo namieszać.

filmozer

Zdecydowanie fajnie by było jakby rozwinęli jego wątek i postać. Jest spory potencjał w tym serialu natomiast mam wrażenie że poboczne wątki które mają potencjał zostały za bardzo przykryte przez trójkąt miłosny który trochę męczy wraz z trwaniem sezonu.

Hiper_3

O tak, zgadzam się, jednym z wątków z potencjałem prócz Richarda jest wątek Dannego. Wzbudzą wiele sympatii i to on zazwyczaj wyciąga rękę do brata, nawet jak Cole wda się w kiepską sytuację. Widać w nim braterskie wsparcie.
Ten trójkąt miłosny był trochę jak pocięte sceny, przez co bohaterowie irytowali.

filmozer

Zdecydowanie Danny to postać wzbudzająca sympatię miejmy nadzieję że w drugim sezonie który został potwierdzony będzie go więcej zwłaszcza że coś tam zaiskrzyło między nim a Erin.

ocenił(a) serial na 9
Nikol_19

BĘDZIE DRUGI SEZON!! NETFLIX GODZINĘ TEMU POTWIERDZIŁ

ocenił(a) serial na 10
Marta_Lewinska

Właśnie przeczytałam,super , że będzie 2 sezon ,mam tylko nadzieję, że Jackie będzie z Colem. Alex mnie strasznie irytował.

Dina_9

Team cole

nina_b_2

szkoda tylko ze cole jest taki brzydki :/ i slabo to wyglada

ocenił(a) serial na 9
Dina_9

Sameee

Marta_Lewinska

Zakończenie zostawiło zbyt dużo furtek żeby tego nie pociągnęli. Jedynie słaba oglądalność mogła mieć wpływ na decyzję, ale z drugiej strony muszą mieć serial, który będzie odpowiedzią na propozycję Prime Tego lata stałam się piękna. Serial Prime zbyt bardzo wdarł się nie tylko do młodych widzów, ale przez różne wątki do widzów w różnym wieku. Tutaj też wyszli z tego założenia, stąd wątek starszego brata i postacie rodziców i ich przyjaciół, czy chociażby wątek Richarda. Myślę, że będą chcieli poszerzyć widownię i pociągnąć serial na kilka sezonów. Dla młodszych zostanie wątek młodzieżowy, a dla starszych trudy rodzinne, przyjaźnie, małżeństwo itd.

ocenił(a) serial na 9
filmozer

Oni właśnie zmienili zakończenie, bo książka inaczej się kończy (strasznie trudno dostępna jest). Btw serial MLWTWB jest na podstawie książki. Tylko trochę zmienili, bo się różni od tej książki. TSITP też jest na podstawie trylogii książek od Jenny Han (serial jest o wiele lepszy niż książka).

ocenił(a) serial na 5
Marta_Lewinska

A jak się kończy książka? Możesz zdradzić?

Marta_Lewinska

Mam przeczucie ze pojawi się niedługo obstawiam czerwiec /sierpień 2024 bo na instagramach aktorów możemy zauważyć przygotowania do produkcji

ocenił(a) serial na 10
nina_b_2

Właśnie ja za bardzo nie widzę tych przygotowań, widzę tylko jakieś wywiady, albo scenki z 1 sezonu.

Dina_9

Na instagramie np noah są zdjęcia na story z tego

ocenił(a) serial na 10
nina_b_2

Tam jest 7 zdjęć,nie wiem czy to to .
To przypadkiem nie z 1 sezonu??

nina_b_2

O ile zdjęcia się już zaczęły, potrwają kilka miesięcy, a następnie postprodukcja. Z tego co wiem, sezon 2 nie był od razu zamówiony, a sama autorka książki nie wydała jeszcze jej kontynuacji, która docelowo miała nie być kontynuowana. Dodać zatem należy jeszcze czas na prace nad scenariuszem. Na koniec, Netflix wypuszcza seriale dopiero po solidnej akcji promocyjnej w mediach społecznościowych, a do tego rozłożone w czasie, żeby nie nachodziły na podobne. Jeśli nawet zdjęcia ruszyły, to trzeba będzie poczekać realnie na początek 2025 roku. Niestety przez strajki, rok 2024 ubogi będzie w nowe premiery, dlatego też Bridgertonów, którzy od kilku miesięcy czekali tylko na wyznaczenie premiery, a serial został już ukończony jakiś czas temu, Netflix udostępni dopiero w połowie roku i to w dwóch seriach. Podobno właśnie dlatego, aby przykryć braki nowości i kontynuacji seriali przez opóźnienia.

ocenił(a) serial na 9
nina_b_2

Ooooo

ocenił(a) serial na 10
Marta_Lewinska

Mają zacząć kręcić 2 sezon w maju

ocenił(a) serial na 9
Dina_9

Dzięki za info <33

Dina_9

No właśnie więc trzeba liczyć minimum 8-9 miesięcy plus akcja promocyjna, myślę, że koło wakacji 2025 to najwcześniej. Biorąc pod uwagę, że nowy sezon Tego lata stałam się piękna również ma mieć premierę w 2025, zrobią solidną promocję serialu jako konkurencyjnego. Już dzisiaj na YouTube widać shortsy wspólne z bohaterami obu seriali. 

Nikol_19

Gniot dla elgiebetowskiej gimbopatoli.

Nikol_19

To kalka tego lata stałam się piękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones