PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849805}

Morderca z Pembroke

The Pembrokeshire Murders
6,4 2 470
ocen
6,4 10 1 2470
Morderca z Pembroke
powrót do forum serialu Morderca z Pembroke

- Przynajmniej jeden z aktorów pierwszoplanowych lub istotnych aktorów drugoplanowych reprezentuje mniejszość rasową lub etniczną (Azjaci, Latynosi, Czarnoskórzy, Rdzenni Amerykanie, Afrykańczycy, Arabowie i inne grupy mniejszościowe).


Drugoplanową rolę podinspektorki gra Hinduska włożona do filmu na siłę. Odzywa się lakonicznym zdanio-pytaniami a męska pozostała załoga detektywistyczna rozpływa się nad nią w zachwytach.
Sam film dość dobrze się ogląda, choć główny bohater nic nie robiąc na koniec spija śmietankę.

gisby

No patrz, a ja się dziwiłem, że wczoraj na spacerze z psem minąłem nastolatka Mulata, a potem jechał Hindus jako kurier rowerowy z Uber Eats. To musi być międzynarodowy spisek, wszędzie wciskają obcokrajowców...

gisby

Banialuki opowiadasz

gisby

Luke bardzo dobrze odegral swoja rolę. Tak naprawde wszyscy bardzo chcieli odzwierciedlić prawdziwe postaci, jak najlepiej potrafili. Niestety w zyciu tak bylo i cala zasluge Wilky dostal mimo iz bylo ich tam wielu, bez ktorych ta sprawa nie zostalaby rozwiazana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones