PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478879}

Morderca z Whitechapel

Whitechapel
7,6 2 148
ocen
7,6 10 1 2148
Morderca z Whitechapel
powrót do forum serialu Morderca z Whitechapel

4 sezon

ocenił(a) serial na 7

nie wnikając w treść kolejnych spraw, fajny jest metaplot czwartego sezonu. zło czające się na
komisariacie, które śledził wingfield. bardzo podoba mi się budowanie klimatu. komisariat jako
mroczny, wręcz wrogi. organiczny, grzyby w piwnicach, mazie w łazience, kroki na korytarzach.
psucie się relacji między policjantami: chandler tracący opanowanie, miles słyszący kroki, kent
widzący siebie jako zło wcielone, mansell odbierający dziwne telefony. i chociaż niewykluczone, że
rozwiązanie okaże się błahe i nieciekawe, to póki co jest bardzo, bardzo dobrze. gęsto i
klimatycznie.

ocenił(a) serial na 8
koper_6

a mozna gdzies poogladać z napisami?

ocenił(a) serial na 7
sandra_niunia93

podbijam również szukam napisów

ocenił(a) serial na 7
sandra_niunia93

oglądam z angielskimi.

ocenił(a) serial na 8
koper_6

podbijam :) gdzie oglądacie ?

ocenił(a) serial na 7
fleUr_henry

kinomaniak tv

ocenił(a) serial na 8
naiv

rzeczywiście, jak pytałam to zdaje się, że jeszcze nie było tam napisów. dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
fleUr_henry

4 sezon -3 ostatnie odcinki są jeszcze nie przetłumaczone, reszta jest z lektorem lub z napisami...polecam :D

ocenił(a) serial na 9
koper_6

mnie też bardzo podoba się 4 sezon, warto również zwrócić uwagę na realizację.. o niebo lepiej od poprzednich sezonów, bardziej profesjonalnie wykonane z dbałością o szczegóły, nawet co poniektórzy wykonawcy mają widoczny lekki lifting;) abstrahując oczywiście od tego myślę, że stacja produkująca ten serial dużo zainwestowała w tę serię oznacza to tylko, że będziemy się wkrótce cieszyć kolejnymi seriami i jeżeli pozostaną na takim poziomie, to jedynie wypada się cieszyć:)

ocenił(a) serial na 10
koper_6

wspanialy serial ale obawiam sie ze wiecej sezonow nie bedzie,zasugerowalam sie koncowka 6odcinka 4sezonu,mam nadzieje ze sie myle bo to serial klimatyczny,bardzo wciagajacy i dobrze zagrany

ocenił(a) serial na 7
zdrapka27

nie no. jeszcze jeden sezon jak nic. chyba że utną fundusze. metaplot zapoczątkowany w tym sezonie pozostał bez rozwiązania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones