Morderczynie
powrót do forum 1 sezonu

Cały sezon; zaliczony

ocenił(a) serial na 2

Fabuła właśnie to mnie trzymało , żeby przebrnąć przez ten serial. Policjantka-dzielnicowa to jedna wielka porażka taki damski Linda, ten głos to masakra. Końcówka filmu do przewidzenia jak i to kto zamordował ( tytuł wskazuje kto to zrobił ) jednym słowem film nie wart obejrzenia. Kuna zawsze gra tak samo aż dziw, że dają jej role. Pani Maja hmmm jak juz pisałam to odpowiednik damskiego Lindy obym się myliła i oby przestała mówić jak Linda, głos ma fatalny psuje całą jej grę

ocenił(a) serial na 8
debora_fw

To se włącz napisy, może się skupisz na fabule i wszystkich pośrednich problemach tego serialu zamiast krytykować tylko aktorów, którzy notabene dla mnie świetni, nowe twarze a Kuna, cóż w tym serialu grała maltretowaną żonę która ponad rok mieszkała z trupem swojego męża w garażu a resztę serialu spędziła w areszcie to miała tryskać energią? No faktycznie nic tylko się ekscytować w takiej sytuacji. Jak masz wątpliwości co do jej mimiki twarzy to możesz zerknąć chociażby na lejdis, gwarantuje że może Cię zaskoczyć ;))))

ocenił(a) serial na 3
klaudiaa285

Ja "se" wlaczylem napisy i...podzielam zdanie autorki powyzej.

ocenił(a) serial na 7
wrx666

Ogólnie serial do obejrzenia. Trzeba przymknąć tylko oko na kilka nierealnych rzeczy np sytuacja w której posadzona w więzieniu przez Karolinę Jagoda trafią do tego samego więzienia co matka Karoliny oraz naiwność Klemensa który na tak poważne tematy rozmawia z Karoliną przy otwartych drzwiach swojego biura, o obawach przed podsłuchem nie wspomninając.

ocenił(a) serial na 5
wrx666

Ja też jechałam na napisach i co najlepsze też nazywaliśmy bohaterkę damską wersją Lindy - to akcentowanie na ostatnią sylabę masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones