Morderczynie
powrót do forum 1 sezonu

Myślałem, że po obejrzeniu świetnego serialu: ‘Portland Tower’ nic już mnie w tym roku niczym nowym nie zaskoczy. Okazuje się, że serial: ‘Morderczynie’ poza pejoratywnym i beznadziejnym tytułem nie ma sobie nic do zarzucenia i jest naprawdę świetny. Zarówno scenariusz jak i gra aktorów jest na najwyższym poziomie. Mnie najbardziej podobała się rola; co prawda mała, Izabeli Kuny. Ta aktorka ma nieprawdopodobny wręcz potencjał, którego wcześniej w innych produkcjach nie zauważyłem. Jej krótkie pojawienia się w serialu sprawiają, że trudno jest te 6 odcinków nie obejrzeć jednym ciurkiem, choć osobiście uważam, że dla lepszej konsumpcji serialu powinno się go dozować maksymalnie jednym odcinkiem na tydzień…;-) Serialu po prostu nie można nie obejrzeć. Dla mnie 10/10.

grandik

Ile ludzi, tyle opinii. Ja jestem zdania że tytuł jest przemyślany i pasuje. Gdy zaczynałam oglądać serial przeszła mi taka myśl, że te morderczynie to może na wyrost.. potem gdy byłam w trakcie oglądania pomyślałam że chodzi o matkę i córkę. Ale do ostatniej sceny pasuje mi tylko jeden tytuł - właśnie morderczynie.
Wszystkie kobiety w tej rodzinie kogoś zabiły. I wszystkie są na wolności. Jakiz tytuł by lepiej oddał tę scenę?

ocenił(a) serial na 8
Mephala_3

A kogo zabiła matka? Chyba nikogo.

zofia_sajdek

A ta funkcjonariuszka więzienia?

ocenił(a) serial na 7
Mephala_3

Mówili, że jest w ciężkim stanie, ale chyba przeżyła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones