PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615077}
6,5 2 588
ocen
6,5 10 1 2588
Mortal Kombat: Legacy
powrót do forum serialu Mortal Kombat: Legacy

Ten serial jest kompletną zamknniętą opowieścią zważając na długość odcinków czy serial został anulowany ??

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Tak miał powstać Sezon Trzeci, ale z tego co pamiętam za zbyt małe za interesowanie czy tam za słabą oceną która nie była zbytnio popularna to zrezygnowano z kontynuacji.

deep1984_84

Własnie oglądam najnowsze Mortal Kombat bo już jest w sieci i coś czuje że temu filmowi się uda ;) widziałem dopiero gdzies z 30% ale jest to zaje&isty film ;)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Jesteś jedną nie z wielu osób który Film się podoba

deep1984_84

Oj nie do końca. - Mam mega mieszane uczucia. Trzeba zaznaczyć że to wgl nie było Martal Kombat - Tylko Jeden wielki Prequel do Mortal Kombat. Gdyby było 100% pewności na część drugą całkiem inaczej bym na to patrzył jako na pierwszą część z PEWNEJ większej ilości. Ale jako film stojący na własnych nogach to jest porażka wg mnie oraz powód dla którego żadnej drugiej częsci nie bedzie na moje. Podobały mi się postaci, proste dialogi , nawet część walk. Ale sam rdzeń fabularny nawet jak na prequel był po prostu zły. Chociaż naweę by zmienili na "Before Moertal Kombat: i już bym inaczej na to patrzył a tak to nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

mordarg

wtedy jak jeszcze to pisałem - widać że byłem w trakcie oglądania ;) Refeksje przyszły dopiero po zobaczeniu całości.

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Ja obejrzałem 3x i na razie trochę od niego teraz odpocznę

deep1984_84

od legacy czy nowego MK ??

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Od Nowego Mortala, Legacy obejrzałem więcej razy bo czasem do niej powracam

mordarg

Dlatego nie ma jak to wypowiadać się na temat filmu, zanim się go oglądnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones