PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234144}

Moskiewska saga

Moskovskaya saga
7,8 150
ocen
7,8 10 1 150
Moskiewska saga
powrót do forum serialu Moskiewska saga

Czy ten serial jest w ogóle warty uwagi?Będzie leciał dzisiaj na TVP1, warto go obejrzeć?

_Candy_

Warto obejrzeć, świetnie oddana atmosfera życia w stlinowskim terrorze i poczucie zagrożenia i infiltracji ze strony służb specjalnych. Szkoda, że tak późno.

ocenił(a) serial na 6
Hagan

dokładnie szkoda ze tak póżno przy drugim odcinku juz mi sie przysnęło;], ale zapowiada sie ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
_Candy_

Nareszcie coś ciekawego !
historia Rosji porewolucyjnej oczami samych Rosjan.
Interesująco pokazane od strony prywatnej życie rodziny inteligenckiej, ktorej mlodzi czlonkowie są zafascynowani bolszewizmem, przenikanie starych tradycji z nową ideologią, do tego mnóstwo przedmiotów z epoki, stare tramwaje, pojazdy, mundury oddają dobrze tamten klimat i czas. Nie znam współczesnego kina rosyjskiego,z przyjemnością więc oglądałam nowe twarze na ekranie, zwlaszcza że są to sami dobrzy aktorzy, polecam !

_Candy_

Nie widziałem tego filmu, ale moja matka zachwycona. Mówi, że podoba jej się obsada, fabuła... wszystko :)
Ja następny odcinek obejrzę napewno, bo muszę to zobaczyć na własne oczy.

_Candy_

Serial jest naprawdę godny uwagi. Nie będę powtarzać wcześniejszych wypowiedzi, ale naprawdę znakomicie ujęta atmosfera bolszewizmu, której świetnie wtóruje muzyka z czołówki.

Naprawdę szkoda, że zostaje emitowany tak późno, bo przez to opuściłam parę odcinków - czasami naprawdę ciężko skupić się nad poważnymi sprawami o tak późnej porze.

Pozdrawiam!;]

_Candy_

Faktycznie film wart uwagi ze względu na to co opisaliście wyżej, jednak jakoś nie wciągnął mnie za bardzo.

ocenił(a) serial na 8
_Candy_

Film jest rzeczywiście dobry.

_Candy_

serial jest bardzo slaby, jak zreszta i ksiazka W. Aksenowa.

futesas

Jeden lubi ogórki, drugi - ogrodnika córki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones