PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 461
ocen
8,3 10 1 25461
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Hurra!!!

ocenił(a) serial na 8

Jest już pierwszy odcinek 4 sezonu!!!!!!!! :)

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
Andreaszczecin

no właśnie gdzie? przeszukałam wszystkie możliwe strony z torrentami i nigdzie nie ma :(

ocenił(a) serial na 8
chiiii

Miałam na myśli,że wyszedł,a nie że jest na stronie... Sorry,jeśli ktoś opacznie zrozumiał :)

ocenił(a) serial na 9
chiiii

Pierwszy odcinek jest już dostępny na znanej stronie z linkami do różnych streamów seriali ale bez napisów. Zaczęłam oglądać ale to jednak bez sensu no i tak nic nie zrozumiem :D.

ocenił(a) serial na 10
lila_la

dzisiaj dodali na torrentach w końcu, ciekawe czemu po 2 dniach skoro wszystkie seriale są po godzinie od transmisji :P obejrzałam i naprawdę super, szokująco, nie w tą stronę co chciałam, ale nie będę spojlerować, jakby ktoś chciał z angielskimi napisami to zapraszam na priv

ocenił(a) serial na 9
chiiii

Odświeżyłam wszystkie sezony na netflixie bo chciałam sobie przypomnieć ważne szczegóły i obejrzeć ostatni sezon w emocjach, które przeżywałam kilka lat temu. Włączyłam nowy odcinek i pierwsza scena to już cios. Poszukam na torrentach z angielskimi napisami. Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones