PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 491
ocen
8,3 10 1 25491
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Minusy:
1) osobowość głównej bohaterki wydaje się ciekawa... przez pierwsze dwa odcinki, potem jest wkurzająca.
2) postacie poboczne to takie Tomki z W11 - przynieś, podaj, pozamiataj. Ogólnie wszyscy bohaterowie tego serialiku to postacie, które można bez problemu opisać jednym zdaniem.
3) cała koncepcja serialu to podróbka Se7en, zakończenie jest niemalże identyczne.
4) policjanci zawsze wpadają na dobry trop, samochody znajdują w sekundę, zawsze idealnie powiązują fakty, no chyba, że akurat nie jest to na rękę reżyserowi - wtedy nawet nie zastanawiają się co oznaczać może zostawiona przez terrorystę wiadomość w samochodzie.
5) główna bohaterka zostaje postrzelona w brzuch, kula przechodzi na wylot. Co z tego, że ma rozwalone mięśnie, jelita itd, przy każdym ruchu może dojść do wstrząsu anafilaktycznego - dzień po policjantka wraca do służby lekko tylko utykając

Plusy:
1) brak... chociaż może jeden - przez pierwsze dwa odcinki miałem wrażenie, że oglądam szwedzką wersję Pitbulla, osadzoną w skandynawskich realiach. Nie wiem w sumie czemu, być może przez wrażenie oddania realizmu? Potem mi przeszło.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones