PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 458
ocen
8,3 10 1 25458
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Witam mam pytanie dotyczące tego serialu a mianowicie czy jest jakaś zależność pomiędzy pierwszym a drugim czy trzecim sezonem ? chodzi mi o to czy każdy sezon opowiada inną historie ? czy może każdy odcinek to inna sprawa ? czy też wszystkie odcinki i sezony są ze sobą ściśle powiązane i nie można np.zacząć oglądania od np. drugiego sezony moje pytanie jest związane z faktem iż na tą chwilę mam dostęp do drugiego sezony a pierwszego niestety nie idzie znaleźć

ocenił(a) serial na 10
kris1970

Mam oba sezony.

1 sezon i 2 sezon to dwie różne sprawy, aczkolwiek... żeby zrozumieć głównych bohaterów w 2 sezonie należy obejrzeć 1-wszy

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Nie mogę znaleźć napisów do 2giego sezonu. Buuuuuuuuuuuu
Pierwszy obejrzałam w dwa dni. Rewelacja!

ocenił(a) serial na 10
honey_filmaniak

ja mam z lektorem

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

A można zdobyć go w jakiś niekłopotliwy sposób? Okazało się że to co mam, ma wbite listy lektorskie w kilku językach. Zatem nie mam nic :/

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

http: //dodane.pl /file/ 167246/Broen.S02E01.PL.480p.HDTV.AC3.2.0.XviD-Ralf.DeiX.avi

i kolejne też tam są... ja stamtąd skorzystałem.

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

oczywiście usuńs pacje!

ocenił(a) serial na 9
kris1970

Można znaleźć. Jest na torre-ntach i chomi-kach. Zarówno z lektorem, jak i bardzo dobrymi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones