PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 458
ocen
8,3 10 1 25458
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Jestem świeżo po pierwszym sezonie i tak jak zapowiadał sie świetny skandynawski klimat: mroczny, posępny z dużą dawka odpychającego czasem realizmu i pesymizmu, tak z kolejnymi odcinkami ucieka mi ten realizm.
Postać Sagi z jej "dziwactwami" (prawdopodobnie z. Aspergera) z każdym odcinkiem traci prawdziwość, staje się śmieszna (taki skandynawski detektyw Monk), a już jak w ost. odcinku po postrzeleniu, ucieka ze szpitala i krwawiąca skacze prawie jak sarenka i scena gdy na zgięta w pół, na kolanach przeszukuje dokumenty, powodują, że znów musze odjąc gwiazdkę...
Gdyby Martin wyglądał jak G. Clooney/ D. Craig ( lub inny przystojniak) Sage grała H. Berry to wyszła by z tego kopia Miami Vice czy innego Dempsey& Makepeace.
Może trochę zbyt ostro oceniłam, ale poczułam sie jakbym poszła do ulubionej lodziarni, gdzie zawsze mogę liczyć na rewelacyjne lody nagle dostaje tylko Big Milka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones