Most nad Sundem
powrót do forum 1 sezonu

Jestem w połowie 2 odc (pierwszy mnie wynudził) w ogóle mnie to nie wciąga, ciężko się skupić na fabule i pojawiła się myśl, żeby odpuścić, stąd pytanie czy dalej coś się rozkręci (pojawi się napięcie, intrygi, fortele itp. Nie mam namyśli bynajmniej pościgów, strzelanek ...)?
Póki co pachnie mi to true detective, którym wszyscy się podniecali, a ja z trudem przebrnąłem 1 sezon.

ocenił(a) serial na 7
lukoman

Ja polecam. ajny klimat, rola Sogi jest wybitna, Sofia gra policjantkę z zespołem Aspergera, świetnie się ogląda jej "walenie" prosto z mostu :P. Nie jest to hollywoodzki typ serialu, ale moim zdaniem warto dać mu szansę.

pooh77

Poddałem się. 6 odcinków i na każdym zasypiałem

lukoman

Też ciężko mi się wkręcic....A może Pan polecic jakies seriale w ktorych pojawi się napięcie, intrygi, fortele itp. ?

marek__11

Nic poza mainstreamową klasyką, którą zapewne Pan widział. Gra o Tron, Breaking Bad czy mniej znane Squid Games i Mindhunter

lukoman

No i oczywiście Black Mirror

lukoman

Dziękuje , Pozdrawiam

marek__11

Kryminały: Sposób na morderstwo, 1 sezon Dobrego dnia Veroniko, Dochodzenie, The stranger, 1,2,4 sezon The sinner, Ku jezioru, Karppi, Berlińskie psy, Fauda, Kalifat, Aranyak, Pachnidło, Pustkowie, Od nowa, Lekomania

lukoman

Dodałam podobny komentarz na CDA.
Nudny ten serial potwornie. Kompletnie nie rozumiem zachwytów.

lukoman

Jak widać nie wszystko musi się wszystkim podobać. Skandynawskie seriale mają swój minimalistyczny klimat. Miałam podobnie z serialem Detektyw, wszyscy się zachwycali, a ja wręcz przeciwnie. Po trzecim podejściu się poddałam

ada1981

No właśnie. Detektyw. Ja też. nie trawię. A szkoda..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones