Most nad Sundem
powrót do forum 4 sezonu

Obejrzałam 4 sezon

ocenił(a) serial na 9

Mam mieszane uczucia. Sporo naciągniętych, nieprawdopodobnych elementów w scenariuszu. Mimo wszystko trzyma w napięciu, zwłaszcza pod koniec. Finałowy odcinek jest satysfakcjonujący. Natomiast czymś co bardzo popsuło mi odbiór serialu, była platforma, z której skorzystałam oglądając. Vod . pl. Pierwszy raz skorzystłam i nikomu nie polecam. Nie ma możliwości, żeby oglądać na smart tv. Na laptopie co jakiś czas się zacina. Średnio 1-3x na odcinek ( przy odtwarzaniu filmów z innych źródeł tego nie doświadczam, a z internetem nie mamy problemu). Oczywiście aplikacja nie zapamiętuje w którym momencie się zacina, trzeba uruchamiać ją od nowa i szukać miejsca, w którym przerwaliśmy. Odcinek kosztuje 5 zł i jest dostępny tylko przez 2 dni. Jeśli macie ściągnięte więcej niż 1 odcinek, to nie wiadomo, które to, bo nie wyświetla się nr odcinka. Trzeba klikać na ślepo i mieć nadzieję, że to ten odcinek, którego potrzebujecie. Ogólnie nie polecam tej platformy, jeśli możecie, to trzymajcie się z daleka.

marysiaur

Na viaplay jest w ramach abonamentu w HD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones