Most nad Sundem
powrót do forum 4 sezonu

Czwarty sezon spełnia oczekiwania.

Jestem po 7 odcinku serialu.

Henrik się wkurzył na Sagę gdy usunęła ciążę. Wyznała mu po tym zdarzeniu miłość, jednak Henrik (jak normalny człowiek) zareagował złością nie chciał mieć z nią nic wspólnego. Postanowiła odnaleźć jego córkę, aby znów zdobyć jego zaufanie. Udało jej się. Okazało się, że jego córką jest znana już nam - Astrid.

Pytanie. Ofiarami są bliscy osób, którzy zawinili przy sprawie Tommiego. Czy Saga jako bliska Henrika zginie, czy też ofiarą będzie Astrid?

ocenił(a) serial na 9
7215

To zależy, bo jeżeli moje podejrzenia się sprawdzą i to syn Tommy'ego stoi za całą sprawą, to informacja jaką otrzymał od Henrika o odnalezieniu Astrid może okazać się kluczowa i to właśnie ona będzie zagrożona.

lila_la

Jeszcze trzy odcinki. Ciekawa jestem jak się sprawy potoczą.

Ja obstawiam, że ofiarą będzie Saga (serial się kończy i myślę, że scenarzyści chcieliby uśmiercić Sagę)

Chociaż bardziej "podobałaby" mi się Twoja wersja. Bo w głębi duszy chciałabym, żeby Saga żyła.

ocenił(a) serial na 9
7215

Ten sezon ma tylko 8 odcinków, także finał już w ten weekend :(.

lila_la

Naprawdę?
Nie wiedziałam :(

lila_la

Brawo Ty!

Skreśliłam go (Kevina/Briana) po tamtej "ślepej" uliczce. Fantastycznie odciągnął uwagę.
Natomiast jeśli chodzi o Susane to czułam, że ma jakiś związek. Nie wiedziałam, że aż tak bliski.

ocenił(a) serial na 10
7215

Zdradzam końcówkę więc nie czytajcie jeśli lubicie zaskoczenia :)
.
.
.
Ofiarą będzie miała być Astrid, ale Saga zastrzeli mordercę - okaże się, że Brian vel Kevin znakomicie chodzi a wózek to ściema. Zresztą - morderców będzie 2 - ów Brian i Susane Winter. Wszyscy główni bohaterowie przeżyją, a ostatnia scena będzie na moście, ale tylko z Sagą. Resztę szczegółów i jak do tego dojdą zobaczcie sami ;)

Krokodyl_Giena

Dziękuję, pozdro dla Czeburaszka ❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones